Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

EVDEN EVE NAKLİYAT

Nereden Yazdırıldığı: Dokuz Eylül Üniversitesi Forumu
Kategori: Dokuz Eylül Üniversitesi
Forum Adı: Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu
Forum Tanımlaması: Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu
URL: http://www.deuforum.com/forum_posts.asp?TID=27550
Tarih: 08/Nisan/2020 Saat 23:44


Konu: EVDEN EVE NAKLİYAT
Mesajı Yazan: avrupa
Konu: EVDEN EVE NAKLİYAT
Mesaj Tarihi: 10/Nisan/2013 Saat 02:48

http://%20www.elmasnakliyat.com/ -  evden eve nakliyat

Aacaktır. Öncelikle net olarak söylenmesi gereken bir husus var ki o da şehir içinde 400-450 TL’nin altında taşıma yapacağını söyleyen firmaların ciddiyetsiz olduğudur. Çünkü ciddi bir firmanın ciddi giderleri vardır. Şimdi bu net kanıya nasıl ulaştığımızı inceleyelim.
http://%20www.elmasnakliyat.com/ -  acıbadem evden eve nakliyat

Taban fiyatlamada baz alınan bir ev için (3+1 ve 2.kattan 2.kata) yapılacak taşıma işinde 4 taşıyıcı, 1 araç sürücüsü olarak 5 kişi çalışmaktadır. Normal şartlarda evden eve taşımacılıkta tecrübeli bir işçinin maliyeti günlük 70 TL civarındadır. 5 kişinin ortalama maliyeti 350 TL olmaktadır. Böyle bir taşıma işinde minimum 75 TL ambalaj malzemesi gitmektedir ki taşımanın hijyenik olması açısından kullanılan ambalaj malzemelerinin fiyatı artacaktır. O halde ortalama olarak 100 TL tutarında ambalaj kullanılacaktır. Bunun yanı sıra kullanılan kamyonun yakıt ve amortisman masrafı olarak ortalama 50 TL gider olacaktır.
http://www.acibademevdenevenakliyat.org/ -  Acıbadem Evden eve nakliyat

Sadece buraya kadar 450 TL maliyet oluşmaktadır ki bu fiyata evden eve taşıma yaptığını söyleyen firmaların bu fiyatlara taşıma yapamayacakları için başvurdukları ticari  http://%20www.evdenevenakliyatbakirkoy.org/ - Bakırköy evden eve nakliyat          vatandaşlarımızın başına ne sıkıntılar açtığını ayrı bir sayfada inceleyeceğiz.

http://www.avrupanakliyat.com.tr/ -  evden eve nakliyat

Sonuç olarak taşımanın sonunda müşterisini mutlu edebilen çok az sayıda firma bulunmaktadır ve bu firmaları sadece kurumsal kimliklerine bile bakarak çok rahat tespit edebilirsiniz.<a   http://www.evdenevenakliyatbahcelievler.org/ - Bahçelievler evden eve  nakliyat
http://www.evdenevenakliyattuzla.org/ -  Tuzla evden eve nakliyat
  
Müşterilerimizin yorumları :aynen  müşteri yorumudur  nakliyat firması secerken dikkat edin   
http://www.bostancievdenevenakliyat.org/ -  Bostancı  evden eve nakliyat

bana ilginç geldi.Taşıma firması aramak için, nakliyatçıların bulunduğu siteleri gezerken, birinde;bir bayanın; hem eleştirisini hem beklentilerini, daha sonra da 700-800-900 tl gibi taban fiyat önerisini makul neyse onu önerdiğini,böylece aşağı yukarı aynı fiyat verilirse daha en başından karşılıklı güven oluşacağını ifade eden bir yazı okudum ve böyle anladım.Hemen firmalardan tepkiler gelmeye başladı.  http://www.elmasnakliyat.com/ - avrupa yakası evden eve nakliyat   Anlamak isterseniz neler neler yazmadılar ki.Dün-bugün (1 Mayıs) ilginç bir gelişme oldu;bir site editörü, kendilerine üye firmaları zaman zaman arayarak iki mesafe arasında ev taşıma fiyatlarını soracaklarını ve düşük fiyat verenlere kararlı bir şekilde hizmet vermeyeceklerini belirtti.Hem çok sevindim hem çok üzüldüm.Üzüldüm; zira daha önce bu mantıklı teklifi yapan, bir bayandı ve farkında olmadan,hiçbir kaliteli hizmet verme zorunluluğu duymadan, hiç yatırım yapmadan, (deyim yerinde) odun taşır gibi taşıma yapan güya ucuz hizmet veren firmaların tekerine çomak sokup hedef oluyordu. Hep biliriz ki fiyat yük
http://www.istanbulumraniyenakliyat.com/ -  Ümraniye evden eve nakliyat
sel
irse kalite artar,tercih kaliteli firmadan yana olur, o durum da odun taşıyanın işine gelmez.

 Editörün kararına sevindim, zira o kararı uygulamak hiç te kolay değil bir YAPTIRIM ARACI olmadan ! Hiç olmazsa bu bir başlangıç.Ne olurdu yani firmalar bunu isteyerek yapsa,bilinçli yapsa ? Seyyar simitçilerin bile seyyar su satıcılarının bile hiç olmazsa fiyat birlikteliği var, pazarlık bile yapamıyorsunuz..  
http://Anadolu%20yakası%20evden%20eve%20nakliyat - Anadolu yakası evden eve nakliyat
      
       SİGORTACILIK  EVDEN EVE SİGORTA   
http://%20www.uluslararasitasima.net/ -  uluslararasi ev taşıma
 Özellikle evden eve ve kurumsal taşımacılıkta taşınacak vatandaşlarımızın firmalara ilk olarak sorduğu soru olan sigortalı taşıma konusunu ele almamız iyi olacak.
Öncelikle sigorta kapsamları konusuna değinelim. Genel olarak sigorta şirketleri nakliyat sigortalarını 3 grup altında toplamaktadırlar.

  http://www.evdenevenakliyatbesiktas.org/ - Beşiktaş evden eve nakliyat  Tam Ziya: Taşınan araçla malın birlikte tamamen zayi olması halinde güvence verir.
* Dar Teminat: Taşınan yükün ve onu taşıyan aracın taşıma esnasında birlikte karşılaşacakları bir riziko neticesinde uğrayacağı zararların sigorta edilmesidir. Bu teminata girmeyen başlıca rizikolar, yükün çalınması, ıslanması ve eksilmesidir. http://www.avrupaevdeneve.com - evden eve nakliyat istanbul
* Geniş Teminat: Taşınan yükün çıkış deposundan varış deposuna ulaşıncaya kadar uğrayacağı tüm zararları temin eder. Yükleme, boşaltma ve kısmı hasarlarda teminata dahildir. Malın kendi kusuru teminat dışıdır.   http://www.istanbulofistasima.net/ - ofis taşımahttp://www.istanbulizmirnakliyat.com/ - istanbul izmir evden eve  nakliyat  Evden eve taşıma firmaları yapılacak işi büyük çoğunlukla tam ziya kapsamında sigortalamaktadırlar. Yani sadece eşya araç üzerinde iken aracın başına gelebilecek bir felaket sonucu eşyanın tamamen ziyan görmesi durumunda sigorta devreye girmektedir.
   http://www.sehirlerarasitasima.gen.tr/ - şehirlerarasi nakliyat  

Tam ziya teminatının üzerine gereken ücret farkını ödemeyi üstlendiğiniz takdirde dar teminat ile taşımayı sigorta yaptırabilirsiniz lakin oluşacak hasarın tespiti için gelen eksper sorunu taşıma firmasının ambalajı iyi yapmamasında bulabilir ki bu yüksek bir ihtimaldir o vakit yine mağdur durumda kalabilirsiniz.
http://%20www.sehirlerarasitasima.gen.tr/ -   şehirler arasi nakliyat  Sonuç olarak tam ziya teminatlı sigorta yapmak yüksek ücretli bir husus değildir ve her firma çok rahat yapabilir lakin bu sizin taşınma esnasında çekeceğiniz sıkıntıları kesinlikle engellemeyecektir. Yani sigorta herkes tarafından kolayca yapılabildiği için özellikle şehir içi taşımalarda neredeyse hiçbir anlam ifade etmemektedir. Bu konuda taşınmanın mutlu bitmesi tamamıyla nakliyat firmasına bağlıdır. Verilen taahhütler içersinde sigortayı bir ayrıcalıkmış gibi sunan firmalara itibar edilmemesi çok önemlidir. Sigorta esasen firmanın özellikle kendisini koruma altına almak için yapması gereken standart bir işlev olmalıdır.
http://www.egeevdenevenakliyat.net - evden eve nakliyat

Hiç bir sigorta firması ikinci el eşya konumunda olan ev eşyasını sigortalamaz. Sigortaladım dese dahi hasar gördüğünde bu hasarın daha önce olmadığını isbat etmenizi ister ve dolayısıyla aslında ev eşyasını sigortalamak diye bir şey söz konusu değildir.
http://www.evesyadepolama.org/ -   eşya depolama 

http://%20%20www.evdenevenakliyatistanbul.pro/ -   evden eve nakliyat istanbul


-------------
EVDEN EVE NAKLİYATSayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat