Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye - EGETUR Nakliyat

Nereden Yazdırıldığı: Dokuz Eylül Üniversitesi Forumu
Kategori: İzmir
Forum Adı: İzmir
Forum Tanımlaması: Güzel İzmir'imiz hakkında...
URL: http://www.deuforum.com/forum_posts.asp?TID=27497
Tarih: 13/Temmuz/2020 Saat 16:18


Konu: İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye - EGETUR Nakliyat
Mesajı Yazan: egetur
Konu: İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye - EGETUR Nakliyat
Mesaj Tarihi: 19/Mart/2013 Saat 10:21
1997 yılından beri aralıksız ev, ofis taşıma ve depolama hizmeti vermekteyiz. Özenli ve güler yüzlü çalışanlarımız minimum hata http://forum.donanimhaber.com/m_70965784/tm.htm# - # - - kadar profesyonelce çalışma gerçekleştiren firmamız sektörün en iyi firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Dürüst ve ilkeli çalışma prensibi ile çalışan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön pl http://forum.donanimhaber.com/m_70965784/tm.htm# - # - - ve İzmir şehir içi evden eve nakliyat ve diğer tüm illerimize de şehirler arası taşımacılık hizmeti vermektedir. Uygun evden eve nakliyat fiyatları ile komple ve parsiyel eşya taşıma da yapmaktayız. İstanbul ve İzmir arası hergün evden eve nakliyat hizmetimiz vardır.

Firmamız ve çalışma sistemlerimiz ile ilgili detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_70965784/tm.htm# - # - - için Teşekkür Ederiz...

EGETUR Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti.

Anadolu Yakası;
Tel: 0216 383 10 90
Gsm: 0532 482 87 62

Avrupa Yakası;
Tel: 0212 264 13 92
Gsm: 0554 292 71 57

İzmir Şube;
Tel: 0232 330 81 24
Gsm: 0533 575 89 32

E-mail: mailto:info@egeturevdeneve.com - info@egeturevdeneve.com
Msn: mailto:egeturnakliyat@gmail.com - egeturnakliyat@gmail.com
Web: http://www.egeturevdeneve.com.tr/ - http://www.egeturevdeneve.com.trCevaplar:
Mesajı Yazan: egetur
Mesaj Tarihi: 19/Mart/2013 Saat 10:22
Web sitemizde Ziyaretçi Sayfamıza yorumda bulunan bir müşterimizin yorumunu http://forum.donanimhaber.com/m_70965784/tm.htm# - # -


Mesajı Yazan: egetur
Mesaj Tarihi: 19/Mart/2013 Saat 10:23
Şehirlerarası evden eve taşıma işlemleriniz son model Mercedes- http://forum.donanimhaber.com/m_70965784/tm.htm# - # - araçlarla gerçekleştirilmekte.

Firmamız ev, ofis eşyası ve türevi eşyalarınızın taşınması için son teknoloji ve evden eve nakliyat için özel olarak yapılandırılmış araçlara sahip olup müşterilerine taşıma öncesi yaptığı ekspertiz ile araç seçimi yapmakta bu sayede o taşıma işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Araç kasalarımızdan eşyaya sinebilecek koku ihtimaline karşı her taşımadan önce kamyonlarımıza dezenfektanlı kasa temizliği yapılmaktadır. Araç şehir içi taşıma evrakları tam ve araç periyodik bakımları düzenli yapılmaktadır.

Hacmi ve miktarı az taşımalarınızda daha ekonomik taşıma yapacak küçük kamyonlarımızda http://forum.donanimhaber.com/m_70965784/tm.htm# - # -


Mesajı Yazan: egetur
Mesaj Tarihi: 19/Mart/2013 Saat 10:24
İzmir-İstanbul arası taşımasını gerçekleştirmiş olduğumuz müşterimizin yorumu;


Sayın Tekin ÇAÇANOĞLU
EGETUR Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti.

15.01.2013 tarihinde İzmir’den İstanbul’a gerçekleştirmiş olduğunuz ev taşıma işlemim için ilginiz ve alakanızdan dolayı sizlere, özverili, hızlı ve seri çalışmalarından dolayı çalışanlarınıza teşekkür ederim. Yaşadığım en kolay ve sorunsuz taşınma süreciydi diyebilirim. Tekrar taşınsam sizi tercih edeceğime emin olabilirsiniz.

Şimdilik kalın sağlıcakla…

Emre AYDIN

Yazının orjinali görmek için referanslar sayfamızı ziyaret ediniz... http://www.egeturevdeneve.com/referanslar.aspx - http://www.egeturevdeneve.com/referanslar.aspx


Mesajı Yazan: egetur
Mesaj Tarihi: 19/Mart/2013 Saat 10:24
Firmamız hakkında düşüncelerini bizimle paylaşan müşterimizin yazısını aynen sizinle paylaşıyorum.

Sayın Bayram Çaçanoğlu'na

Ege Tur Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti.
Yalı Mah. Ş. Nedim Özpolat Sok.
No:1/6 Maltepe -İst

Konu: Teşekkür

Firmanızla ilk tanışıklığımız 2010 aralık ayında oldu.

Eşimle internette araştırma yaparken sitenizi, dolayısıyla sizi keşfettik. İlk defa taşınacağımızdan, taşınma olayı gözümüzde çok büyüyordu. Üstelik, çevremizde de taşıma firmaları ile olan sorunlarını anlatan birçok yakınımız vardı ve bu korkularımızı daha da büyütüyordu. Ancak hiçde korktuğumuz gibi olmadı, çok rahat ve konforlu bir taşıma gerçekleşti sizin sayenizde.

Göstermiş olduğunuz profesyonel yaklaşımla; güler yüzlü, titiz ve hasarsız bir şekilde gerçekleştirdiğiniz hizmetinizden o kadar memnun kaldık ki, 2 sene sonra zaruriyetten yine taşınmak durumunda kaldığımızda, bu sefer internetten araştırma yapmamıza bile gerek bile yoktu. Sizinle çalışmaktan memnun kalmıştık ve düşünmeden sadece sizleri aradık ve beklediğimiz gibi yine aynı hizmet anlayışıyla karşılaştık.

Sizi seçmekten dolayı memnun kaldık ve bundan sonra çevremizde taşınmak isteyen tüm dostalarımıza gönül rahatlığıyla şirketinizi tavsiye edeceğiz.

Sizin nezdinizde tüm çalışanlarınıza teşekkür ediyoruz.

Saygılarımla,

Ersin Kılınç

Yazının orjinaline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...

http://www.egeturevdeneve.com/referanslar.aspx - http://www.egeturevdeneve.com/referanslar.aspx


Ersin Bey'e teşekkür eder, İyi Günlerde yeni evlerinde oturmalarını diliyoruz...


Mesajı Yazan: egetur
Mesaj Tarihi: 19/Mart/2013 Saat 10:25
Muğla Dalaman/İstanbul arası parsiyel eşya taşımasını gerçekleştirmiş olduğumuz müşterimizin yorumu;

Sayın Bayram Çaçanoğlı
Egetur Evden Eve Taşımacılık Ltd.Şti.

08/09.02.2013 tarihleri içinde eşyalarımızın Dalaman'dan İstanbul'a taşınmasını hasarsız ve güvenli bir şekilde ve belirttiğiniz tarihten hiçbir aksama olmadan hatta daha erken bir zamanda gerçekleştirdiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Ayrıca ve özellikle sizin ve personelinizin gösterdiği hassasiyet ve alakadan dolayı ve özellikle titiz ve profesyonel yardımlarınız için memnuniyetlerimi belirtir ve tereddütsüz tavsiye edebileceğim en güvenilir firma olduğunuzu belirterek ileriki zamanlarda da çalışmalarımızın devamını dilerim.

Saygılarımla

Hülya Karaca

Antwerpen-Belguim

Yazının orjinaline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...

http://www.egeturevdeneve.com/referanslar.aspx - http://www.egeturevdeneve.com/referanslar.aspx


Mesajı Yazan: egetur
Mesaj Tarihi: 17/Ekim/2015 Saat 14:10
Taşımacılık hizmetlerinin hızla geliştiği ve çeşitlendiği son yıllarda http://sehirlerarasinakliyat.net.tr - şehirlerarası nakliyat en çok tercih edilen taşıma türleri arasında yer alıyor. Ev taşıma, iş değişikliği, eğitim nedeniyle taşınma, yük ve eşya taşıma gibi birçok etken şehirlerarası taşımacılık hizmetlerine olan talebi artırıyor. 

Bu noktada taşımacılık hizmeti almak isteyenler için birçok firmanın faaliyet gösterdiği nakliyat sektöründe doğru firma seçimi büyük taşıyor. Eşyaların yeni adreslere hızlı, güvenilir, ekonomik bir şekilde taşınması müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak açısından önemli bir husus.

İrili ufaklı birçok firmanın faaliyet gösterdiği nakliyat sektöründe eşya taşıma hizmeti almak istiyorsanız güvenilir firmaları tercih etmenizde fayda var. 

Sırf fiyatı ucuz diye alacağınız taşımacılık hizmeti size kar etmek yerine daha da zarara sokabilir. Bu yüzden kurumsal nakliyat firması seçimi yapmalısınız. Seçeceğiniz firmanın taşımacılık alanında nitelikli olması, taşımacılık ile alakalı yetki belgelerine sahip olması, deneyimli şoför ve taşıma personeli istihdam etmesi güvenli eşya taşıma ve müşteri memnuniyeti açısından önemli.

Niteliksiz bir firma ile fiyatı uygun diye çalıştığınız takdirde daha fazla zarara uğrayabilirsiniz. Eşyalarınız taşınma ve nakil sırasında zarar görebilir. Eşyaları taşınma esnasında meydana gelebilecek zararlara karşı sigortalamayan firmalar taşınma sürecinizin daha da sıkıntılı ve uzun bir şekilde geçmesine neden olabilir. 

http://sehirlerarasinakliyat.net.tr/sehirler-arasi-parca-esya-tasima - Şehirlerarası parça eşya taşıma ve nakliyat hizmeti almadan önce mutlaka bir ön araştırma yapın. 

İşte dikkat etmeniz gereken noktalar...

Ön araştırma yapın.
Kurumsal firmaları seçin. 
Yetki belgesi olmayan firmalar ile çalışmayın.
Eşyalar için sigorta yapılıp yapılmadığını öğrenin.
Telefon ile görüşün.
Şehirlerarası evden eve nakliyat kapsamında sunulan hizmetleri öğrenin.
Görüşme esnasında nakliyat konusunda aklınızdaki tüm soruları yetkililere sorun.
Fiyat konusunda pazarlık yapın.
Sözleşme imzalamayı unutmayın.
Ödeme seçeneklerini konuşun.

Kaynak: http://sehirlerarasinakliyat.net.tr - http://sehirlerarasinakliyat.net.tr


Mesajı Yazan: egetur
Mesaj Tarihi: 23/Haziran/2018 Saat 15:50
google üzerinden parça eşya taşıma egetur araması ile bize daha kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat