Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

DEUMAK

Nereden Yazdırıldığı: Dokuz Eylül Üniversitesi Forumu
Kategori: Dokuz Eylül Üniversitesi
Forum Adı: Deu Kulüpler
Forum Tanımlaması: Dokuz eylül üniversitesi Kulüp ve Toplulukları
URL: http://www.deuforum.com/forum_posts.asp?TID=26600
Tarih: 11/Temmuz/2020 Saat 21:45


Konu: DEUMAK
Mesajı Yazan: tarihcikiz
Konu: DEUMAK
Mesaj Tarihi: 30/Mayıs/2012 Saat 21:42
Kulübümüz 1994 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne ülkemizin çeşitli bölgelerinde bir çok çalışma yapmış, bir çok yeni mağara keşfetmiştir. Çeşitli zamanlarda diğer kulüpler ve derneklerle bir çok ortak faaliyet düzenlemiştir. Düzenlenen faaliyetler ve çalışmalar sadece bir sportif aktivite değil,birer bilimsel çalışmadır.

Kulübümüz her yıl öğretim yılı başladığında yeni etkinlik ve eğitim programıyla üniversitemiz öğrencilerine tanıtılmaktadır. Kulüp üyeleri, üniversitemizin bize sağladığı teknik malzeme ve ulaşım hizmetlerinden ücretsiz faydalanabilmektedir. Kulübümüze her yıl katılan yeni üyelerle gün geçtikçe daha çok ve kaliteli çalışmalara imza atmaktayız. Kulübümüz bünyesinde üyeler yılın bir çok zamanında doğayla baş başa kalıp, sağlam arkadaşlıklar kurup, hoşça vakit geçirebilirler. Ayrıca mağaracılıkta eğitimlerine yönelik bir sürü konu bulabilirler. Mağaracılık içinde bir çok bilim dalını bulunduran tek spordur.

Her eğitim yılı başladığında ortalama aylık 2 faaliyet düzenlenmektedir. Ayrıca her yaz yaklaşık 1 aylık bir faaliyet düzenlenmektedir. Siz de eğer bu çalışmaların bir parçası olmak istiyorsanız bize katılın. DEÜMAK yeni kaşifler bekliyor...

http://www.deumak.net/deumak.html - http://www.deumak.net/deumak.html
Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat