Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Facebook'ta hiçbir şeyi gözden kaçırmayın!

Nereden Yazdırıldığı: Dokuz Eylül Üniversitesi Forumu
Kategori: Bilim-Teknoloji
Forum Adı: İnternet Teknolojileri
Forum Tanımlaması: Sanal dünya
URL: http://www.deuforum.com/forum_posts.asp?TID=23846
Tarih: 09/Temmuz/2020 Saat 19:41


Konu: Facebook'ta hiçbir şeyi gözden kaçırmayın!
Mesajı Yazan: virusizmir
Konu: Facebook'ta hiçbir şeyi gözden kaçırmayın!
Mesaj Tarihi: 17/Ağustos/2010 Saat 21:14
Facebook'ta yüzlerce arkadaşı olup neyi takip edeceğini şaşıranlara: Bu araç tam size göre...


Facebook başlangıçta sadece gerçek hayatta yakından tanıdığınız insanlarla iletişim kurmanızı sağlarken bugün artık her yeni tanıştığımız kişiyi eklediğimiz ve giderek arkadaş sayıları artan bir yapıya kavuştu. Durum böyle olunca da arkadaş sayıları 100'lerden 1000'lere çıktı ve ne yazık ki Facebook'ta arkadaş sayınız ne kadar artarsa, Facebook'un asıl önemli özelliği olan arkadaşlarınızın paylaşımlarını takip etmek daha da zorlaşıyor. Neyse ki bu konuda size yardımcı olabilecek yeni bir yardımcı program var; Wowd.

Bilgisayarınıza kurarak kullanabildiğiniz Wowd bu açıdan pek çok benzerinden ayrılıyor. İnternet uygulamaları yerine bir program olarak hazırlanmış olmasının avantajı Wowd üzerinden takip ettiğiniz sizin Facebook hesabınıza ait tüm içeriklerin kendi bilgisayarınızda duruyor olması. Bu hem hiçbir içeriği asla kaybetmeme imkanı tanıyor, hem de tüm kontrol siz de olduğu için gizlilik sorunlarını ortadan kaldırıyor.


Wowd'un diğer özellikleri ve indirme bağlantısı...


Wowd'un pek çok özelliği arasından özellikle iki tanesi oldukça hoş. Bunlardan ilki Farmville türevi oyunların oluşturduğu gereksiz durum güncellemelerini otomatik olarak gizleyebiliyor olması. İkincisi ise Wowd üzerinden takip ettiğiniz gerçek zamanlı güncellenen arkadaşlarınızın oluşturduğu Facebook içerikleri içerisinde tam bir arama yapabiliyor olmanız. Örneğin yeni bir albüm hakkında arkadaşlarınızın ne düşündüğünü merak ediyorsanız bir arama yaparak, Wowd kullanmaya başladığınız günden beri tüm arkadaşlarınızın o albüm hakkındaki tüm yorumlarını görebilirsiniz.

Facebook'u daha farklı bir şekilde kullanmak ve Wowd'un diğer özelliklerine göz atmak isterseniz programı http://wowd.com/ - şuradan indirebilirsiniz.


ChipOnline'dan alıntıdır.


-------------
Manitaya olan sevdamız aşksa armaya olan sevdamız ibadettir..!
SéMt-i âLâ BUCA!!!Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat