Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

pc ni koru!!

Nereden Yazdırıldığı: Dokuz Eylül Üniversitesi Forumu
Kategori: Bilim-Teknoloji
Forum Adı: Sohbet programları
Forum Tanımlaması: Icq, Msn , Yahoo her türlü mesajlaşma programları hakkında yardım ve yama
URL: http://www.deuforum.com/forum_posts.asp?TID=21132
Tarih: 23/Ocak/2020 Saat 07:19


Konu: pc ni koru!!
Mesajı Yazan: yasakbölge
Konu: pc ni koru!!
Mesaj Tarihi: 19/Ekim/2009 Saat 23:54
a-squared Free < ="text/" ="" ="http://www.inndir.com/ads/goster.php?aid=7&mod=js">

Sürüm : 4.5.0.21
Boyut : 60.2 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista
Üretici Firma : http://www.emsisoft.com/ - Emsi Software
Eklenme Tarihi : 12-10-2009 ( http://www.inndir.com/editor_profil.php?uid=beytepe - beytepe )

»»» http://www.inndir.com/a-squared_Free-25324i.html - Programı innDir «««

Tanıtım:
a-squared Free, virüsleri, truva atlarını, casus yazılımları, reklam araçlarını, internet solucanlarını, klavye kayıt tutucularını(keylogger), "rootkit"leri, numara çeviricileri(dialer) vs. bilinen hemen hemen tüp zararlı tiplerini tesbit edip temizlemeye yarayan ücretsiz bir güvenlik yazılımıdır. Bu ücretsiz sürümünde eşzamanlı koruma ve otomatik güncelleme bulunmamaktadır. Yani tarama, temizleme ve güncellemel işlemlerini elle yapmanız gerekiyor.

Dünya çapında 4 milyon kullanıcı bilgisayarını kötü niyetli yazılımlardan temizleyebilmek için a-squared Free yazılımına güvenmektedir. Yazılımın kullanımı olağanüstü kolaydır ve tamamen ücretsiz güncellenmektedir.

a-squared Free yazılımı sabit diskinizin her köşesini kötü niyetli yazılımlar için tarayabilmektedir. Tespit ettiği zararlıları sisteminize zarar vermeden temizleyerek sistem performansının hızlanmasını sağlamaktadır. Acil durumlar için zararlı bulduğu dosyaları karantinaya alabilen yazılım bu sayede olası tehlikelerin de önüne geçebilmektedir. En iyi korumayı sağlayabilmek için yazılım kendisini günlük güncellemektedir. Maalesef yazılımın kendiliğinden güncellenebilme özelliği bulunmamaktadır. Bilgisayarınızda tarama yapmadan önce güncelleme yapmanız yazılımdan alacağınız verimi arttıracaktır.

a-squared Free yazılımı olağanüstü kolay kullanımı ile her seviyeden bilgisayar kullanıcısına hitabetmektedir. İster uzman, ister başlangıç düzeyde bir kullanıcı olun yazılımı kullanmakta sıkıntı çekmeyeceksiniz. Lakin unutulmaması gereken durum a-squared Free yazılımının gerçek zamanlı koruma, kendiliğinden güncelleme gibi özellikleri bünyesinde barındırmadığıdır. Bu ve diğer gelişmiş özellikleri barındıran ücretli sürümüne http://www.inndir.com/a-squared_Anti-Malware_Personal_Edition-23095p.html - buradan ulaşabilirsiniz.

Yazılım geniş bir veritabanına sahiptir ve bu veritabanı ile neredeyse tüm zararlı türlerini tespit edip silebilmektedir. Son olarak yazılımın sistemizinde tarama yapabileceğiniz, ücretsiz, kolay kullanımlı, Vista destekli ve çok başarılı bu güvenlik aracı olduğu söylenebilir.


-------------

Ege ÜniversitesiSayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat