Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Office değişiyor

Nereden Yazdırıldığı: Dokuz Eylül Üniversitesi Forumu
Kategori: Bilim-Teknoloji
Forum Adı: Yazılım,Web,Grafik,3d Tasarım ve Programlama
Forum Tanımlaması: Kendimizi geliştirelim...
URL: http://www.deuforum.com/forum_posts.asp?TID=18659
Tarih: 25/Kasım/2020 Saat 15:58


Konu: Office değişiyor
Mesajı Yazan: h@ndsome_efe
Konu: Office değişiyor
Mesaj Tarihi: 17/Nisan/2009 Saat 15:49
Bunca zamandır Office 14 olarak bilinen paketin adı değişiyor.
 
Microsoft'un popüler ofis programları paketinin yeni sürümü Office 14 uzun zamandır gündemi meşgul ediyor. Fakat Microsoft'tan gelen son bilgiler, yeni ofis paketinde çok önemli bazı değişiklikler olduğu yönünde. Her şeyden önce, bunca zamandır Office 14 olarak bilinen paketin adı değişiyor. Söylentilere göre yeni ofis paketi artık Microsoft Office 2010 olarak adlandırılacak.

Fakat asıl önemli bilgi bu değil. Microsoft henüz resmi olarak bu konuda bir açıklama yapmamış olsa da, söylentiler Microsoft'un, Office 2010'u internet üzerinden ücretsiz kullanıma açacağı yönünde. Google Documents benzeri bir şekilde çalışacak olan yeni Office sürümünün gelir kaynağı ise sayfalarda görüntülenen reklamlar olacak. Fakat yine de isteyenler Office 2010'un CD sürümünü de satın alabilecekler.

Aynı servisi internet üzerinden ücretsiz kullanıma açacak olan Microsoft'un, CD sürümü için ya çok düşük bir ücret alması ya da kullanım yoğunluğuna göre aylık cüzi bir bedel talep etmesi bekleniyor.Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat