Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

MTV Avrupa Müzik Ödülleri verildi

Nereden Yazdırıldığı: Dokuz Eylül Üniversitesi Forumu
Kategori: İzmir
Forum Adı: Konserler ve Etkinlikler
Forum Tanımlaması: Güzel İzmir'de ki Müzik Etkinlikleri..
URL: http://www.deuforum.com/forum_posts.asp?TID=16483
Tarih: 05/Nisan/2020 Saat 16:25


Konu: MTV Avrupa Müzik Ödülleri verildi
Mesajı Yazan: I<ÜBr@
Konu: MTV Avrupa Müzik Ödülleri verildi
Mesaj Tarihi: 07/Kasım/2008 Saat 10:25
15. MTV Avrupa Müzik Ödülleri, İngiltere'nin Liverpool kentinde yapılan ödül töreniyle sahiplerini buldu. 10 bin kişinin katıldığı töreni 30 milyon kişi izledi. 
  MTV%20Avrupa%20Müzik%20Ödülleri%20verildi 
 
Echo Arena'da düzenlenen ve 10 bin kişinin katıldığı törenin, 30 milyon kişi tarafından televizyondan izlendiği tahmin ediliyor.

Törende, ''en iyi albüm'' ödülünü "Blackout" albümüyle alan Amerikalı şarkıcı Britney Spears "yılın sanatçısı" ödülünün de sahibi oldu.

Emre Aydın'ın, "Avrupa'nın En İyi Sanatçısı" ödülünü aldığı gecede, 30 Seconds To Mars "Yılın En İyi Rock Grubu", grubun "Beautiful Lie" parçasına çektiği klip de "yılın en iyi klibi" seçildi.

Törende Kanye West "En İyi Hip-Hop Şarkıcısı", Tokio Hotel, "2008'in Yıldızı", Rick Astley "Tüm Zamanların En İyi Şarkıcısı", Pink'in "So What" adlı şarkısı "En İyi Şarkı" ödüllerine layık görüldü.

Gecede Onur Ödülü'nün sahibi olan efsanevi The Beatles grubunun eski üyelerinden Paul McCartney, yaptığı konuşmada, Barack Obama'nın ABD Başkanı seçilmesinden memnuniyet duyduğunu söyledi.

Ödülünü U2 grubunun solisti Bono'dan alan McCartney, The Beatles'ın diğer 3 üyesinden övgüyle bahsetti ve "yıllar önce burada Liverpool'da doğmuş 4 küçük çocuktuk. Fena işler yapmadık. Aileme, sizlere, İngiltere'deki herkese ve ABD'de Obama'ya oy veren herkese teşekkür ederim" dedi.

MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde kazananlar, izleyicilerin internet üzerinden ve kısa mesaj yoluyla verdikleri oylarla belirlendi.
Cevaplar:
Mesajı Yazan: 3tam1öğrenci
Mesaj Tarihi: 07/Kasım/2008 Saat 13:00
Helal Olsun Lem Emre :))Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat