Sipariş Sistemi Sipariş Sistemi  Anasayfa Anasayfa >Dokuz Eylül Üniversitesi >Üniversitemiz
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: hazırlık muafiyet sınavı
  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Reklam Oluşturun
Cansın Kız Erkek Yurdu

Ziyaret Edin...
Üniversite Öğrenci Evi

Üniversite Öğrenci Evi

Ziyaret Edin...

Radikal Eğitim Kurumları
Radikal Eğitim Kurumları
Ziyaret Edin...

Mesaj Panosu

Göster

Mesaj panosuna 35deniz35 'internetimi d..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna gtmat 'BURS KESİLMES..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna ezgib 'acil bayan ev..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna ezgib 'acill ev ar..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna ecem demir 'ÖĞRENCİLERE U..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna atesvesu 'izmir balçova..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna meybi 'acil bayan ev..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna Herwreckedlife 'ACİL EV ARKAD..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna aysinkocabay@ho '..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna mirce 'BAYAN EW ARKA..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna aysinkocabay@ho 'ACİLLL..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna gzmglsv 'bayan ev arka..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna karahanbey 'yeni gelenler..' konusunu açtı.

Göster

Senin açtığın '..' konusuna bnnz şu cevabı verdi; '..'

Göster

Mesaj panosuna kartbasıpçıkana 'çeko..' konusunu açtı.

Tüm Mesajlar...

Üye İstatistikleri
 Rep TOP5

Rep:1787

blackandwhite

Rep:1681

by_jeem!!!

Rep:1676

Zatoichi

Rep:1542

Anstand

Rep:1219

türkçeci
 Üye İstatistikleri
 Mesaj TOP5

Anstand

mine89

türkçeci

DeNizLiLi

Zatoichi
 Tüm Liste İçin..

hazırlık muafiyet sınavı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 1415161718 22>
Yazar
nwtzki41 Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi

K.Tarihi: 24/Temmuz/2009
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 120
Tesekkür: 3
Rep: 5
Mesajın Direkt Linki Konu: hazırlık muafiyet sınavı
    Gönderim Zamanı: 21/Ağustos/2009 Saat 05:23
ya millet bişiy sorucammm :D bizim okulda kpds den belli bi puan almış kişilerin hazırlık atlaması die bişiy söz konusu mu ? bu konu hakkında bilgisi olan var mıı ?
*mlk Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi

K.Tarihi: 13/Ağustos/2009
Gönderilenler: 39
Tesekkür: 6
Rep: 18
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ağustos/2009 Saat 09:02
eğer ikisinin sınavı aynı anda yapılıyorsa planlarım şaştı! peki sene içinde farklı kurlarda olanların sınavları ortak mı oluyor yoksa kura göre soruların zorluk derecesi de değişiyor mu bilen var mı?
basak_p Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge
zamanna geçer dedi zamanna zamannağğğ :D

K.Tarihi: 15/Ağustos/2009
Bölüm: Ekonometri
Gönderilenler: 1077
Tesekkür: 349
Rep: 613
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ağustos/2009 Saat 12:12
kura qöre soruların zorluk derecesi tabiki deişiyo
۵...Hiç bir şey yavru bir kediden daha oyuncu, yaşlı bir kediden daha ciddi olamaz...۵
mein Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi

K.Tarihi: 02/Eylül/2007
Gönderilenler: 16
Tesekkür: 1
Rep: 1
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ağustos/2009 Saat 13:30
ama vizeler ortak oluyor
~ DEU İstatistik Topluluğu ~
sefo202 Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

K.Tarihi: 31/Ağustos/2008
Bölüm: İstatistik
Gönderilenler: 37
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ağustos/2009 Saat 13:51
ben bildigim sadece sene sonu yapılan final ortak onda da sorular aynı degil ama aynı ayarda bunun dışında vizeler kurlara göre farkediyor zorluk olarak
ZuzU08 Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Bölüm: Bilgisayar Mühendisliği
Gönderilenler: 388
Tesekkür: 110
Rep: 248
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ağustos/2009 Saat 15:07
Orjinalini yazan: *mlk

--Üniversitemizin hazırlık sınıfı bulunan kurumlarını kazanan öğrencilerin “Yabancı Dil Düzey Belirleme ve Muafiyet Sınavı” na katılmaları zorunludur. Sınav 08 Eylül 2009 tarihinde Yabancı Diller Yüksekokulunda yapılacaktır.-- açıklamada böyle yazmışlar anlamadım ben şimdi düzey belirleme dedikleri sene içindeki kurlar mı? daha önce bunu sormuştum ayrı sınavlar oluyor kur ve muafiet için demişlerdi.

Şimdi okulu arayıp sordum, tek sınav yapılacakmış. Ve hep tek sınav yapılmış. Ayrı bir sınav yokmuş düzey belirleme için. İlle okumak istiyorum hazırlık dersen, sınava girmezmişsin ve en alt kurdan başlarmışsın.. 

Dün Deü'lü biriyle konuştum. %100 ingilizce olan bölümlerde hazırlığı kolay kolay atlatmıyorlar dedi.. Yani bir şekilde daha fazla zorluyorlarmış..
Ya tek gidersin1koltukta
Ya biletler;2kişilik.
Ya tek kişiliktir1yatak
Ya yalnız yatılmaz;2kşLk.
Ya tek taraflıdır1aşk,
O da severse;2kişilik.
Başka kaç kişiyi seversen sev 1sevda yalnız2kşLk.
tesekkür edenler: *mlk
*mlk Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi

Gönderilenler: 39
Tesekkür: 6
Rep: 18
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ağustos/2009 Saat 15:22
Orjinalini yazan: ZuzU08

Orjinalini yazan: *mlk

--Üniversitemizin hazırlık sınıfı bulunan kurumlarını kazanan öğrencilerin “Yabancı Dil Düzey Belirleme ve Muafiyet Sınavı” na katılmaları zorunludur. Sınav 08 Eylül 2009 tarihinde Yabancı Diller Yüksekokulunda yapılacaktır.-- açıklamada böyle yazmışlar anlamadım ben şimdi düzey belirleme dedikleri sene içindeki kurlar mı? daha önce bunu sormuştum ayrı sınavlar oluyor kur ve muafiet için demişlerdi.

Şimdi okulu arayıp sordum, tek sınav yapılacakmış. Ve hep tek sınav yapılmış. Ayrı bir sınav yokmuş düzey belirleme için. İlle okumak istiyorum hazırlık dersen, sınava girmezmişsin ve en alt kurdan başlarmışsın.. 

Dün Deü'lü biriyle konuştum. %100 ingilizce olan bölümlerde hazırlığı kolay kolay atlatmıyorlar dedi.. Yani bir şekilde daha fazla zorluyorlarmış..

saol:D zaten ben mimarlıktayım %100 ing değil zaten de böyle olması kötü oldu ben hazırlık atlayayım derken zor bir kura düşmek istemiyordum. neyse artık..
sefo202 Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ağustos/2009 Saat 15:23
nasıl hep tek sınav yapmışlar . geçn sene banada öyle dediler muafiyet sınavına girdim sonra sınav sırasında gözetmen kur belirleme sınavının ayrı yapılacagını söyledi ve öylede oldu zaten sene başında kur belirleme sınavı yapıldı
ZuzU08 Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ağustos/2009 Saat 15:26
Orjinalini yazan: sefo202

nasıl hep tek sınav yapmışlar . geçn sene banada öyle dediler muafiyet sınavına girdim sonra sınav sırasında gözetmen kur belirleme sınavının ayrı yapılacagını söyledi ve öylede oldu zaten sene başında kur belirleme sınavı yapıldı

Aynı şeyi söyledim:)) Hatta dedim ki ydy'nin sitesinde ayrıydı geçen senenin tarihleri. Muafiyet 10 Eylül, düzey belirleme 22-23 eylül dedim.. Hayır biz hep tek sınav yapıyoruz dedi, sonra durdu şüpheye düşer gibi oldu ydy'yi arayıp sor istersen yine de dedi.. Ama kendinden cok emin konuştu..

Yalnız okulun açılmasına yakın yapılan sınav, ek kontenjandan yerleşenler için dedi. Ona da sizi alırlar mı bilmiyorum dedi.

Düzenleyen ZuzU08 - 21/Ağustos/2009 Saat 15:29
Ya tek gidersin1koltukta
Ya biletler;2kişilik.
Ya tek kişiliktir1yatak
Ya tek taraflıdır1aşk,
O da severse;2kişilik.
basak_p Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge
zamanna geçer dedi zamanna zamannağğğ :D

K.Tarihi: 15/Ağustos/2009
Bölüm: Ekonometri
Gönderilenler: 1077
Tesekkür: 349
Rep: 613
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ağustos/2009 Saat 15:27
kesinlkle önceki senelerde ayrı ayrıydı arkdşlar
۵...Hiç bir şey yavru bir kediden daha oyuncu, yaşlı bir kediden daha ciddi olamaz...۵
sefo202 Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ağustos/2009 Saat 15:29
bence ydy yi ara çünkü aynı şeyi yaşadım bende baştan bilseydim 2 sınav oldugunu muafiyete gtmezdim sadece D kuru olmamak orta seviyede bir sınıfta olabilmek için gtmiştm geçmek için degil

bu sene bilemem tabi ama geçen sene böyle oldu ydy yi ara istersen en net bilgiyi onlar verebilir herhalde
ZuzU08 Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ağustos/2009 Saat 15:30
LİSANS ÖĞRENCİLERİ (HAZIRLIK EĞİTİMİ ALACAKLAR)

2009-2010 Öğretim yılında Üniversitemizin hazırlık sınıfı olan bölümlerine yeni kayıtlanan öğrenciler, bir önceki yıl hazırlık sınıfında başarısız ve devamsız olan öğrenciler , hazırlık sınıfından borçlu olan, yatay geçiş hakkı kazanan   ve af’dan gelen  öğrenciler için Yüksekokulumuzca 08.09.2009 Salı  günü  saat 9.00 -12.30 / 13:30-17:00 olmak üzere iki oturumda Yabancı Dil Yeterlilik Sınavı (Eylül Yeterlilik Sınavı) yapılacaktır

Sınavın yapılacağı yer ve saati sınav kaydı yaptıran öğrencilere Yabancı Diller Yüksekokulunca verilecek Sınav Giriş Belgesinde  belirtilecektir.

İlgili Öğrencilerin Kimlik Belgesi ve 1 Adet Fotoğraf  ile birlikte  1-2-3-4  Eylül 2009 tarihlerinde Yüksekokulumuza başvurmaları gerekmekte olup, Sınav Giriş Belgesi verilecektir.Sınava giriş belgesi  bulunmayan öğrenciler  sınava kabul edilmeyecektir.

LİSANS ÖĞRENCİLERİ (HAZIRLIK EĞİTİMİ OLMAYAN FAKÜLTE VE YÜKSEKOKULLAR)

2009-2010 Öğretim yılında Üniversitemizin hazırlık sınıfı olmayan bölümlerine yeni kayıtlanan öğrenciler, Yüksekokulumuzca 30.09.2009 Çarşamba  günü  saat 10:30 ‘da  yapılacaktır.
Sınavın yapılacağı yer ve saati sınav kaydı yaptıran öğrencilere Yabancı Diller Yüksekokulunca verilecek Sınav Giriş Belgesinde  belirtilecektir.

İlgili Öğrencilerin Kimlik Belgesi ve 1 Adet Fotoğraf  ile birlikte 1-2-3-4  Eylül 2009 tarihlerinde Yüksekokulumuza başvurmaları gerekmekte olup, Sınav Giriş Belgesi verilecektir.Sınava giriş belgesi  bulunmayan öğrenciler  sınava kabul edilmeyecektir.

YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİLERİ:

2009-2010 öğretim yılında Üniversitemizin Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü ve Güzel Sanatlar Enstitüsüne  yeni kayıtlanan Yüksek lisans öğrencileri ile bu birimlerin  2008-2009 öğretim yılında hazırlık sınıfında başarısız ve devamsız olan öğrencileri için 09.09.2009 Çarşamba günü  günü saat 9.00 -12.30 / 13:30-17:00 olmak üzere iki oturumda Yüksekokulumuzca Yabancı Dil Yeterlik Sınavı (Eylül Yeterlik Sınavı) yapılacaktır.

İlgili Öğrencilerin Kimlik Belgesi ve 1 Adet Fotoğraf  ile birlikte 1-2-3-4  Eylül 2009 tarihlerinde Yüksekokulumuza başvurmaları gerekmekte olup, Sınav Giriş Belgesi verilecektir.Sınava giriş belgesi  bulunmayan öğrenciler  sınava kabul edilmeyecektir.

Siteye böyle bir açıklama eklemişler.. Altta linki de var..

Düzenleyen ZuzU08 - 21/Ağustos/2009 Saat 15:33
Ya tek gidersin1koltukta
Ya biletler;2kişilik.
Ya tek kişiliktir1yatak
Ya tek taraflıdır1aşk,
O da severse;2kişilik.
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 1415161718 22>

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın ''bayan'' ev arkadaşıEmlakcydondDün-16:0015
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Zorlu Evden Eve NakliyatUlaşımzorlubey28/Ekim/2014-14:0693
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Futbol SürprizleriFutbolyiğithan28/Ekim/2014-13:5018
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Ev Arkadaşı Arıyorum..Emlakchnkly27/Ekim/2014-20:3133
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Spiderman Nike SBVideo kutusuDelmer27/Ekim/2014-03:1222
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Nike Dunk Higher 6. 0GüncelDelmer27/Ekim/2014-03:0820
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Almanca Özel DersGenelDeutsch26/Ekim/2014-23:3023
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın BAYAN EV ARKADAŞIEmlakmelodyrain25/Ekim/2014-17:3635
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın İşletme 3. sınıf seçmeli dersler hakkında yardıımmDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesijrsabocanx24/Ekim/2014-01:12278
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın İİBF İşletme 4.Sınıf Seçmeli ve Ders NotlarıDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesijrsabocanx24/Ekim/2014-01:11417
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın How many other Terms Should really My partnerVideo kutusuTainay21/Ekim/2014-09:2831
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın You may get Covered Onband Analysiss Nike ShoxGüncelTainay21/Ekim/2014-09:2530
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın EV ARKADAŞIEmlakbaki07719/Ekim/2014-18:0849
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın sahibinden dokuzçeşmeler fakültesine 350m.Üniversite Öğrenci Eviulysse14/Ekim/2014-22:3032
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın ızmırde kamp yapılabilecek yerlerTurizm, Gezi ve Seyahatcrazy9014/Ekim/2014-02:50496
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 1,516 Saniyede Yüklendi.