Sipariş Sistemi Sipariş Sistemi  Anasayfa Anasayfa >Dokuz Eylül Üniversitesi >DEU Bölümler >DEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: 2007 iktisat
  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Üniversite Öğrenci Evi

Üniversite Öğrenci Evi

Ziyaret Edin...

Mesaj Panosu

Göster

Mesaj panosuna 35deniz35 'internetimi d..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna gtmat 'BURS KESİLMES..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna meybi 'acil bayan ev..' konusunu açtı.

Göster

Mesaj panosuna gzmglsv 'bayan ev arka..' konusunu açtı.

Göster

Senin açtığın '..' konusuna bnnz şu cevabı verdi; '..'

Kapalı Konu2007 iktisat

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>
Yazar
ArTeMiSiA Açılır Kutu Gör
Forum Yenisi
Forum Yenisi
Simge

K.Tarihi: 28/Temmuz/2007
Bölüm: İktisat
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 0
Tesekkür: 2
Rep: 2
Mesajın Direkt Linki Konu: 2007 iktisat
    Gönderim Zamanı: 25/Ağustos/2007 Saat 13:09
mrbb .. ben bu sene deu iktisat'ı kazandım. bölümle ilgili görüşlerinizi sölerseniz çok sevinirim çünkü bana sölenenler hiç iç açıcı deildi Confused
tahminci abi Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

K.Tarihi: 23/Eylül/2006
Gönderilenler: 344
Tesekkür: 44
Rep: 89
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Ağustos/2007 Saat 13:48
sen sölenenleri takma dostum biraz çalışma dersleri takip etme herşeyi hallediyor. yani hayırlı olsun güzel bir yerdesin.
Forum Yenisi
Forum Yenisi
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Ağustos/2007 Saat 15:50
teşekkür ederim biras olsun ii geldi bu sözler 
halid Açılır Kutu Gör
Forum Yenisi
Forum Yenisi
Simge

K.Tarihi: 27/Ağustos/2007
Tesekkür: 0
Rep: 0
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Ağustos/2007 Saat 16:37
iktisat önü açık geleceği var olan bi bölüm artemisa canını sıkma sen malum devir iktisat devri dünyadaki su stokları tükeniyor...anlicaan bize herzzaman herkesin ihtiyacı var...
Combatant likes the sword sound
merveugur Açılır Kutu Gör
Forum Yenisi
Forum Yenisi
Simge

K.Tarihi: 28/Ağustos/2007
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Ağustos/2007 Saat 12:18
bnde ıktısat ne tesaduf nasıl solenenler hıc ıı dııldı bıras acıklarsan sewınırım bu arada bn merve
Forum Yenisi
Forum Yenisi
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Ağustos/2007 Saat 12:24

artemısıa bana bıras fıkır wer sanırım senın fıkrın war okul we bolum hakkında duydugun kotu seyler nekı :(

Forum Yenisi
Forum Yenisi
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Ağustos/2007 Saat 16:41
bölüm ii ama okunması çok zor diolar. bitirilmezmiş sözde falan ben çok sinir olmuştum Embarrassed
tesekkür edenler: merveugur
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Ağustos/2007 Saat 20:12
arkadaşlar inanmayın onlara onları diyen bitiremiyenlerdir. okuyana her bölüm biter siz buraya ön yargısız bir şekilde gelin dersleri biraz dikkatle dinleyin herşey halloluyor. bazı hocalar var mesela dersi okadar sıkıcı ki dersi dinlenilmiyor ama o hocalara dayanıp dersi dinlemeyi başarırsanız inanın herşey çok rahat geçiyor. en önemlisi ders dinlemek yani devamsızlık yapmamak.
Forum Yenisi
Forum Yenisi
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Ağustos/2007 Saat 22:23
tahmıncı abı sewdım walla senı yaa bırasda olsa rahatladı ıcım ınan yanı bnde yenıyım bu bolumu ısteyerek sectım ama korkuodum yınede basaramasaam dıe pekı sence hasırlık okumam bnm lehıme olurmu bununda cewabını beklıorum senden bellıkı bayag tecrubelısın :)
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Ağustos/2007 Saat 13:43
evet bayağı tecrübeliyim :D
şimdi hazırlık konusu ayrı orada biraz lise ortamı var ve öğrencilere para gözüyle bakıyorlar ben ingilizceye olan özel yeteneksizliğimden dolayı hazırlıkta bir sene kaldım aslında ben kalmayı tamam hak etmiştim ama kalmayı haketmiyen arkadaşlarım bile kaldı. diğer sene yine ben sınıfta kalmayı hakketmiştim bir baktım 72 ile geçirmişler üstelik sınavdan 30 beklerken şimdi bölüme geçtim yine ingilizceler problem oldu bana 25 üstü not almak nasip olmadı daha ingilizceden. dedim ya benim özel yeteneksizliğim. yoksa iktisat bölüm derslerim allaha şükür çok iyi.

sana tavsiyem ingilizce biliyorsan hazırlığı atla geç bölüme;

bunu yaparsan biraz ortam kurma sıkıntısı çekersin ama girişken biriysen ilk 2 ayda halledersin

eğer ingilizce bilmiyorsan zaten zorumlu olarak okuyacaksın ozamanda lütfen ingilizceyi öğrenmeye çalış

eğer ingilizce biliyorsan ve "ben hazırlık okuyayım hem biraz ortam yapar hemde nasıl olsa biliyorum yatar geçerim. " duygusuna kapılma yatırttırmıyorlar. bunuda söyleyeyim. yani çalışmak şart oluyor. tabi bütün sene çalışırsın sonra bir bakmışsın sınıfın en yeteneksizi bile geçmiş buda moral çöküntüsü yapıyor insana boşa mı çalıştım die. yani dersi ders için değil öğrenmek için çalışırsan için her duruma karşı rahat olur.

kısacası hazırlığın artıları olduğu gibi eksileride var sana bu durumda kesin birşey söyliyemiyorum tamamen senin seçimin.

Düzenleyen tahminci abi - 29/Ağustos/2007 Saat 13:47
kadri17 Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

K.Tarihi: 31/Ağustos/2007
Gönderilenler: 261
Tesekkür: 17
Rep: 25
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Ağustos/2007 Saat 14:30
arkadaşlar bende bu sene iktisat bölümünü kazanadım...kıbırsatn gelicem yabnacı oldgum bi ortam...inşalh sizinle orda iyi arkadaşlıklar kurarız...yazdıklarnızı okudum gerçekden benim aklıa takılan herseyi konuşmuşsunz...demekki butun kazananların aklında var böyle sorular bende hazrlıgı okumak ıstemıyorum ortam sorununu hallederım umarım...sizinle tanışmak güzel olacak..inşlah hersey herkesın istedgi gibi olur.
seni öldürmeyen sey.seni dahada yüceltir
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Ağustos/2007 Saat 17:37
Orjinalini yazan: kadri17

arkadaşlar bende bu sene iktisat bölümünü kazanadım...kıbırsatn gelicem yabnacı oldgum bi ortam...inşalh sizinle orda iyi arkadaşlıklar kurarız...yazdıklarnızı okudum gerçekden benim aklıa takılan herseyi konuşmuşsunz...demekki butun kazananların aklında var böyle sorular bende hazrlıgı okumak ıstemıyorum ortam sorununu hallederım umarım...sizinle tanışmak güzel olacak..inşlah hersey herkesın istedgi gibi olur.

her konuda yardımcı olurum arkadaşlar bu arada okulun iktisat kulübüne girmenizide öneririm hem rahat ortam kurabilirsiniz hemde okulla öğrenemiyeceğiniz iktisadi bilgileri almış olursunuz ayrıcada hocalarımızla daha raha iletişim kuralabilirsiniz.

iktisat bölümü ve iktisat kulübü ile ilgili her türlü yardımı yapabilirim
tesekkür edenler: kadri17
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Bayrak Şiirleri 400 sayfadır.DestekGüncelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0415036
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Bayrak Şiirleri Hasan Sancak 400 sayfadır.Destek bGenelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0113947
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Kimdir?BiyografiREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5812483
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak, 12 Yıldır ADALET Arıyor!..DEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5315632
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak,400 Sayfalık Şiirlerine Destek BekliyDEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5212122
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye - EGETUR Nakliyatİzmiregetur23/Haziran/2018-15:5039215
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın EGE Nakliyat | Maltepeİzmiregetur17/Kasım/2017-10:5119349
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın YOU PUT ON Them ALL OF WINTER WEATHER LONGERÜniversitemizweinneamy02/Kasım/2017-14:593504
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tenis kursu_Duyurularninest12306/Temmuz/2017-02:4122819
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?=)))Genelninest12306/Temmuz/2017-02:4110294
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tijen erdutDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:405158
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın sevda demirbilek hoca hakkında bilgiiiiDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:395049
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın debis ve devamsızlıkDEU YDYninest12306/Temmuz/2017-02:3818440
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın şeyh izdihamı...(!)Türkiyeden Haberlerninest12306/Temmuz/2017-02:3812468
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın komik itiraflar....:)Komikninest12306/Temmuz/2017-02:357879
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,359 Saniyede Yüklendi.
e-ticaret sitesi izmir izmir web tasarım online siparış programı üye kart sistemi termal yazıcı restaurant programı su programı tüp programı kreş programı market programı veteriner programı taksi programı