Sipariş Sistemi Sipariş Sistemi  Anasayfa Anasayfa >Serbest Bölge >Genel
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: PsikozZZZZZ
  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

PsikozZZZZZ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
35 AML 35 Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge
Bir ay Uzaklastırma Cezası

K.Tarihi: 28/Ekim/2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 3117
Tesekkür: 563
Rep: 1115
Mesajın Direkt Linki Konu: PsikozZZZZZ
    Gönderim Zamanı: 15/Kasım/2008 Saat 23:24

-Sevgili müessesesi arkadaşlığın en vasat halinin bir takım hormonlar içeren bir tür böreği gibidir. Yersin hemencecik de biter doyurmaz.

- Aşık olmayı sağlayan duyu koklama duyusuymuş. Senelerdir sinüzitim ben, bu hayatın benimle alıp veremediği mi var?

-Herkes kıçındaki ayak izinin sahibini sever. Niye biliyor musunuz? Herif kendince haklıdır da ondan. Kendince haklı adam mağarasında uyumak istediğin için sana saldıran ayı gibidir. Tek laf edemezsin.

-"No pain no gain" (yani acı çekmeden kazanç sağlayamazsın) lafına da kılım. No geynmiş. Geyn olmadan yaşanır mı arkadaş bunu sorarım sana. Elbette geyn elbette hüdaverdi.

-Baba dediğin hastaneye mi yatarmış, biz ŞARZA takıyoruz onu her akşam o da krallar gibi işliyor sanıyordum ben. Meğer o da insanmış.

- İnsanlara Fransızca anladığımı belli ederek hava atmaya bayılıyorum, hele "Bir iki bir şey söyle" dediklerinde sabah kalktım bakkaldan ekmek aldım gazete okudum, dışarı çıkarken salyangoz gördüm falan diyorum şekilden şekle giriyorlar ya, işte absürd mizahtan hoşlandığım için yapıyorum bunları, valla. Kusura bakmayın. Je vü ön eskağgo an soğtan!

- Önemli olan müziğin bizi götürdüğü diyarlar.. Come to me my sweet angel, I will set you free! (Bana gel tatlı meleğim, seni zincirlerinden kurtaracağım) Bu nereye götürebilir ki seni şimdi? Bana bunun cevabını ver. Hadi canım, sen aynen devam folın encıl tribine.

-En kral adam sevgilisi trip atarken yaaooov seni bana sayıyla mı verdiler, zerre s.kimde değil tavrı yaparak sevgilisini delirten adamdır. Canlarım benim. Seviyorum sizi. İlham kaynağısınız benim için.

-Annelerin mutfakta oldukları sürece ev ahalisinden kimi çağırırlarsa çağırsınlar o şahsı mutfağa çekme gibi bir gücü var ve bütün anneler, mutfakta olmaları kaydıyla yüksek sesle konuşur. Bütün kadınlarım rimel sürerken ağızlarını açmaları gibi. Bu orantıyı anlayamıyorum biri açıklasın bana.

-Oramda buramda dövme var diye benimle ilgilenilmesinden ekseriyetle tiksinirim. (Evet evet, ikimizde de dövme olduğu için beni tavlayabileceğini/ bana sarkıntı olduğunda rahatsız olmayacağımı sanan adamlar var dünyada, o yüzden yazıyorum.)

-Seks yapar yapmaz kendini görmüş geçirmiş sanan bir kız tipi vardır. Bu kız tipi sevişerek erkekleri elde edebileceğini de sanır. Cinsel hayatı teşhir etmek bunun gibilerde görülen bir durumdur. Yanlış bir kızdır bu. Geç ergenlik yaşıyordur. Bunları karşıma alıp konuşmak isterim.

-Sevgilimle hem her şeyi paylaşmak istiyorum hem de çok özele indiğimde rahatsız oluyorum. Genelde ilişkilerimin sonunda hep "sevgiliyle düşünsel ilişkiye girmemek lazımdır, duygusal ve fiziksel ilişkiyle yetinmek gereklidir"e varmışımdır ama düşünsele girmezsen de kısa sürüyor; girersen de saçma sapan. Çözemedim şu gönül işlerini, çözemedim arkadaş.

-Eski sevgilisine bk atan adam/hatun emin olun ki uzanamadığı ciğere mundar diyordur.

-Her zaman birilerine bağlanmanın yanlış olduğunu düşünür dururum, sonra bakarım ki bağlanmışım çoktan. Çok yanlıştır bu. İnsanlara bağlanmamak lazım. Sonra içinizde bir sinir yumağıyla kalakalıyorsunuz.

-İnce düşünce dünyanın en önemli bir şeyidir. Düşünmek halledilir halletmez ince düşünmeye başlanmalıdır. Aman kibarlıktan çatır çatır çatlayan adam olun demiyorum ama etrafınızdakilerin kalbini kırmayın. Sizin için önemli olan insanları neyin kırabileceğini düşünün. Ben hep böyle düşünüyorum ama böyle düşündüğüm için her zaman da ben kaybetmişimdir. Bir yerlerde bir yanlışlık var ama hadi bakalım.

-Yurtta kaldığım zamanlarda gördüğüm en güzel ve bakımlı kızlar tuvalete girdikten sonra ellerini yıkamayanlar. Bayanlarla ilgilenenlerin dikkatine arz ederim.

-Siz çocukken ergen olan bir ablanız/ağabeyiniz varsa, ergenken yaptığı gerizekalılıkları yüzüne yüzüne vurduğunuzda snikırz yiyormuş gibi keyif aldığınızı göreceksiniz. Bir de sevgilisinin/eşinin yanında yaparsanız künefe tadı veriyor, daha da daha da yapmak istiyorsunuz. Ehe ehe ehe!

-18-19 yaş öncesi hiçbir ilişki ciddiye alınıp da geri dönüp bakılmamalı. Ergensiniz bir kere o zaman, tüm ilişkilerin tam bir hormonal börek, saçma sapan yağmur altında yürümek gibi hasta edici/ anlamsız hareketlerin duygusallık olduğunu sanmakla geçiyor. Neden biliyor musunuz? Filmlerde size bunların böyle olduğunu göstermişler, model koymuşlar önüne. Sen de modeli devam ettirmeye çalışan bi malsın işte, çocuksun daha. Anlamsızca seviyorsun (tabii buna sevmek denirse). Midendeki düğümü aşk sanıyorsun ama aslında o aşk değil, senin ağrıyan testislerin.

-Actions speak louder than words, hep bu lafa inandım, hep mutsuz oldum. Hala da inanıyorum.

-Emo gençler 1-2 kişilerse depresif takılıyorlar, sayıca 3 veya daha fazlalarsa bağırarak kahkaha atıyorlar. Sosyal durumlarına göre değişen, manik depresif bir ruh halleri var bu gençlerin.

-Hep ağlayınca rimeli akan depresif kızlardan olmak istedim. Hiç olamadım. Artık ergen de değilim, her şey için çok geç.

-İnsan yerine k****k ne demektir? Bunu düşündüm düşündüm bulamadım. Şahsın biri bana "Seni insan yerine koydum çağırdım" şeklinde bir mesaj atmış, da ne demek ola ki bu? İnsan yerine koymamak gibi bir şans mı var ki? Bazı bazı "Arkadaşlarımı inek yerine koyuyorum" gibi cümleler kurulabiliyor mu bu hayatta, benden gizli gizli?

-Bebek ağzıyla konuşan, sevgilisine sevimli görünmek için insan kulağının duyamayacağı incelikte sesler çıkaran kızlara terapi vermek istiyorum

-Beş dakika daha diye diye akşam beşte uyanırım, geceleri paranoya yaparım, psikolojim bozulur, yine de severim akşam uyanmayı.

-Hobilerim arasında korna taklidi yaparak arabaların arkasından koşmak, sokakta giderken müzik dinliyorsam eşlik etmek, her sene yaz okuluna kalıp güzelim tatilimi bok etmek yer alır.

-Bütün yukarıda yazdıklarım sonucu insanlar normal olmadığıma inanır, halbuki ben de herkes gibi yemek yiyor, uyuyorum.

ADAMINA GÖRE AWAY!!!
tesekkür edenler: zübük
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Bayrak Şiirleri 400 sayfadır.DestekGüncelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0431423
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Bayrak Şiirleri Hasan Sancak 400 sayfadır.Destek bGenelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0130108
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Kimdir?BiyografiREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5828626
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak, 12 Yıldır ADALET Arıyor!..DEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5333455
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak,400 Sayfalık Şiirlerine Destek BekliyDEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5227779
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye - EGETUR Nakliyatİzmiregetur23/Haziran/2018-15:5087849
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın EGE Nakliyat | Maltepeİzmiregetur17/Kasım/2017-10:5135255
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın YOU PUT ON Them ALL OF WINTER WEATHER LONGERÜniversitemizweinneamy02/Kasım/2017-14:593964
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tenis kursu_Duyurularninest12306/Temmuz/2017-02:4124323
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?=)))Genelninest12306/Temmuz/2017-02:4110731
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tijen erdutDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:407283
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın sevda demirbilek hoca hakkında bilgiiiiDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:398880
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın debis ve devamsızlıkDEU YDYninest12306/Temmuz/2017-02:3821041
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın şeyh izdihamı...(!)Türkiyeden Haberlerninest12306/Temmuz/2017-02:3814732
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın komik itiraflar....:)Komikninest12306/Temmuz/2017-02:3510139
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,438 Saniyede Yüklendi.