Sipariş Sistemi Sipariş Sistemi  Anasayfa Anasayfa >Dokuz Eylül Üniversitesi >DEU Bölümler >DEU Buca Eğitim Fakültesi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: buCadA oKumK.......
  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

buCadA oKumK.......

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 56789 12>
Yazar
DReAdFuL Açılır Kutu Gör
Forum Yenisi
Forum Yenisi
Simge

K.Tarihi: 26/Ağustos/2008
Bölüm: Pazarlama (İMYO)
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 0
Tesekkür: 0
Rep: 0
Mesajın Direkt Linki Konu: buCadA oKumK.......
    Gönderim Zamanı: 17/Şubat/2009 Saat 16:59
valla egitim fakültesi güzel ama bucada saat 10 dan sonra hayat yok haberin olsn aklın varsa evinin küçükpark'ta fln tut :)
oze® Açılır Kutu Gör
Forum Yenisi
Forum Yenisi
Simge

K.Tarihi: 19/Şubat/2009
Bölüm: Sınıf Öğretmenliği
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Şubat/2009 Saat 03:49
öğrenci için en hareketli ortam bornova, aracınız varsa bornova mantıklı seçim olabilir

2009 honda civic
The power of dreams
ozer_deu@hotmail.com
pianist1903 Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

K.Tarihi: 10/Eylül/2008
Bölüm: Müzik Birimleri
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Mayıs/2009 Saat 02:04
Bucada okuyup evinin bornova vs olması guzel =)))
« ö² » Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı

K.Tarihi: 18/Mart/2009
Gönderilenler: 337
Tesekkür: 35
Rep: 88
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Mayıs/2009 Saat 02:26
konu hazır hortLatıLmışken söyLeyecekLerimi söyLeyim. merak ediyorum, yorum yapan insanLarın hangi şehirLerden ve hangi iLçeLerinden geLdikLerini. arkadaşLar farkında mısınız biLmiyorum 3. büyük şehirde yaşıyorsunuz... afedersiniz biraz sert oLucak beLki ama hiçbir imkanı oLmayan yerLerden geLip de 2-3 kez aLsancak'a bornova'ya gittikten sonra buca'yı beğenmeyen insandan hayır geLmez. bişeyLeri yeni yeni görmeye yaşamaya başLadığından, sağı soLu beLLi oLmaz. ben bunu gördüm, gözLemLedim izmir'de ve kendi memLeketimde. neyiniz eksik buca'da? bırakın bu işLeri... geLdiğiniz yerde aşağı sokağınızda bar disco var mıydı? hadi onu geçtim diyeLim, her gün bar disco geziyo musunuz? geçen günLerde bi geziye katıLdım, yakLaşık 150 kişiLik bi turdu ve cLub'a gitmek isteyen 15 kişi buLabiLdik. aynı sıkıntı benim çevremde de var, bi piknik biLe organize edemiyorum! Lafa geLince herkes çok sosyaL, herkes çok görmüş geçirmiş... günLük ihtiyaçLarını karşıLayabiLeceğin herşey buca'da mevcut, haa dersen ki eğLenmek istiyorum o zaman binersin otobüsüne gidersin mekanLara. geL geLeLim ki tınaztepe'nin haLi içLer acısı... ama tınaztepe'ye bakıp da koca buca'yı eLeştirmek saçma. yukarıdaki sözLerim ortayadır, beLLi biriLerine ithafen yazıLmamıştır. saygıLarımLa...

Düzenleyen « ö² » - 19/Mayıs/2009 Saat 02:27

...

tesekkür edenler: Syredra sir_baracuda
pianist1903 Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

K.Tarihi: 10/Eylül/2008
Bölüm: Müzik Birimleri
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Mayıs/2009 Saat 02:43
Orjinalini yazan: « ö² »

konu hazır hortLatıLmışken söyLeyecekLerimi söyLeyim. merak ediyorum, yorum yapan insanLarın hangi şehirLerden ve hangi iLçeLerinden geLdikLerini. arkadaşLar farkında mısınız biLmiyorum 3. büyük şehirde yaşıyorsunuz... afedersiniz biraz sert oLucak beLki ama hiçbir imkanı oLmayan yerLerden geLip de 2-3 kez aLsancak'a bornova'ya gittikten sonra buca'yı beğenmeyen insandan hayır geLmez. bişeyLeri yeni yeni görmeye yaşamaya başLadığından, sağı soLu beLLi oLmaz. ben bunu gördüm, gözLemLedim izmir'de ve kendi memLeketimde. neyiniz eksik buca'da? bırakın bu işLeri... geLdiğiniz yerde aşağı sokağınızda bar disco var mıydı? hadi onu geçtim diyeLim, her gün bar disco geziyo musunuz? geçen günLerde bi geziye katıLdım, yakLaşık 150 kişiLik bi turdu ve cLub'a gitmek isteyen 15 kişi buLabiLdik. aynı sıkıntı benim çevremde de var, bi piknik biLe organize edemiyorum! Lafa geLince herkes çok sosyaL, herkes çok görmüş geçirmiş... günLük ihtiyaçLarını karşıLayabiLeceğin herşey buca'da mevcut, haa dersen ki eğLenmek istiyorum o zaman binersin otobüsüne gidersin mekanLara. geL geLeLim ki tınaztepe'nin haLi içLer acısı... ama tınaztepe'ye bakıp da koca buca'yı eLeştirmek saçma. yukarıdaki sözLerim ortayadır, beLLi biriLerine ithafen yazıLmamıştır. saygıLarımLa...
Ben "Buca'da okuyup evin bornovada olması güzel" dedim ama sende çok kral yerlere değinmişsin...Dediğin gibi Tınaztepe'nin yeri skandal..Buca o çok güzel olmayabilir ama istediğini bulabiliyorsun.Merkezi sayılabilecek bir yerde.Ama yerleşke olmasa buca bu kadar canlı olmazdı diyorum ben...

Düzenleyen pianist1903 - 19/Mayıs/2009 Saat 02:44
« ö² » Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı

K.Tarihi: 18/Mart/2009
Gönderilenler: 337
Tesekkür: 35
Rep: 88
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Mayıs/2009 Saat 03:28
yok arkadaşım, ben senin o sözüne birşey demedim. bornova buca'dan daha güzeL tabiki, bana yapıLaşma oLarak ankara'yı hatırLatan izmir'deki tek yer...

...

dgnkbrdgnkbr Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

K.Tarihi: 23/Mayıs/2009
Tesekkür: 4
Rep: 17
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Mayıs/2009 Saat 21:58
bucada okumak köy yerinde okumak gibi.nasılki köylerden sehir merkezine inmek için en az 1 saatin gider bucadada aynısı..
Ben Herkesin Icinde Tekim Cunku Ben Fenerbahceliyim
hasoli Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

K.Tarihi: 18/Ağustos/2007
Gönderilenler: 386
Tesekkür: 65
Rep: 152
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Mayıs/2009 Saat 22:45
bucada okumak...
şu okul, istediğim tarzda olsa tam istediğim türde bir okul mekanı olacakmış da...
herkesin düşündüğünün aksine, bucanın tam bir öğrenci memleketi olduğunu, bunu bozan tek durumun da öğrencilerin bizzat kendileri olduğunu düşünüyorum.tabi kişilerin güzel öğrenci memleketi anlayışı izafidir :)

hasanagasıyla, eğitiminin yeşilliğiyle, tınazının izmir manzarasıyla, havadarlığıyla, insanının (bazı özel durumlar haric) cana yakınlığıyla, ve tutamayacam yine hasanagasıyla gayet değerli ve yeterli bir yer buca :) belki şimdi aklıma gelmeyen başka sebeplerde vardır bucayı sevmemi sağlayan...

(hasanagadan kasıtımı yanlış anlamayın, bahçeden bahsediyorum:D)

Düzenleyen hasoli - 23/Mayıs/2009 Saat 22:46
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Tesekkür: 34
Rep: 50
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Mayıs/2009 Saat 16:30
Hasanağa tehlike kokuyor. :)
Syredra Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

K.Tarihi: 28/Nisan/2009
Tesekkür: 1
Rep: 1
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Haziran/2009 Saat 13:22
Orjinalini yazan: circuit_

ewwet zurnanın zırt dediği yere geldik:)) dielim bucada oturuorsun eğlenmeye nereye gidersin? 2 alternatifin var..
1-alsancak
2-bornova
 alsancağa gidersin sonra gecenin geç saatlerinde dönerken ya taksiye binersin 20-30 lira bayılırsın...ya da saat başı otobüs var konaktan amma otobüsten indikten ewe gidiş mesafesi çok önemli eğer hasan ağadan geçmen gerekiorsa bi daha düşün derim....
 bornovaya gidersen bi arkadaşın olsa ii olur bornovada kalan... ya da otobüsle önce konağa sonra buca olayına girersin ya da taksi olayına girersin o da 30dan aşağı yazmaz kanımca... yardımcı olduysam ne mutlu bana:)

2 gün önce gece saat 2.30 sularında bornovadan bucaya (çevikbir'e) 20 tl'ye geldik... alsancaktan zaten hiç ihtiyacımız olmadı taksiye...
Hakan Söylemez
hasoli Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

K.Tarihi: 18/Ağustos/2007
Gönderilenler: 386
Tesekkür: 65
Rep: 152
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Haziran/2009 Saat 16:28
şartlardan ziyade uygulamalarımızı sorgulamaya başladığımız anda, algı penceremizin hipotenüsünü genişletebilmiş olacağız...
dirkness Açılır Kutu Gör
Forum Yenisi
Forum Yenisi

K.Tarihi: 29/Eylül/2007
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Haziran/2009 Saat 01:44
hep öğrenci gözüyle bakıldığı için insanlar buca'yı gerçekten izbe ve öğrenci için inanılmaz kötü bir yer olarak belirtiyorlar. fakat daha önce de söylendiği gibi bu durumu yaratan gerçekten öğrenciler..
efenim şimdi şöyle bir şey var öğrenciler devamlı serzenişte bulunduğu konu işte takılıcak mekan yok hacı amaan buca'da napıcaz ya oturcak kafe bile yok falan filan..
girişimci her yerde girişimcidir ve emin olalım talep olduğu zaman adam oraları boş bırakmaz.. soruyorum mesela buca'daki öğrencilere hangimiz forbes'te ya da okulun oralardaki kafelere devamlı takılıyoruz? bunların içinde ben de varım ama yok yani buca'daki öğrenci buca'yı yaftalıdığından dolayı buca'da takılmıyo ve haliyle buca'daki popülarite azalıyor ki bu böyle devam edicektir. bu buca'yı falan sevdiğimden ya da savunduğumdan değil sadece bi öz eleştirinin sonucu olarak yazdığım bir şey..
We would have injected vitamin C if only they had made it illegal!

We've got a winner! Tappy tappy!
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 56789 12>

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Bayrak Şiirleri 400 sayfadır.DestekGüncelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0423035
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Bayrak Şiirleri Hasan Sancak 400 sayfadır.Destek bGenelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0121903
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Kimdir?BiyografiREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5820448
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak, 12 Yıldır ADALET Arıyor!..DEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5324485
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak,400 Sayfalık Şiirlerine Destek BekliyDEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5219805
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye - EGETUR Nakliyatİzmiregetur23/Haziran/2018-15:5062811
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın EGE Nakliyat | Maltepeİzmiregetur17/Kasım/2017-10:5127168
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın YOU PUT ON Them ALL OF WINTER WEATHER LONGERÜniversitemizweinneamy02/Kasım/2017-14:593759
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tenis kursu_Duyurularninest12306/Temmuz/2017-02:4123621
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?=)))Genelninest12306/Temmuz/2017-02:4110532
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tijen erdutDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:405630
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın sevda demirbilek hoca hakkında bilgiiiiDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:398692
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın debis ve devamsızlıkDEU YDYninest12306/Temmuz/2017-02:3819505
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın şeyh izdihamı...(!)Türkiyeden Haberlerninest12306/Temmuz/2017-02:3814560
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın komik itiraflar....:)Komikninest12306/Temmuz/2017-02:359666
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,469 Saniyede Yüklendi.