Sipariş Sistemi Sipariş Sistemi  Anasayfa Anasayfa >Kültür-Sanat >Biyografi
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: Semih şentürk
  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Semih şentürk

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 34567>
Yazar
FIRAT Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

K.Tarihi: 12/Aralık/2006
Bölüm: Gemoloji ve Mücevherat Programı(İMYO)
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 99
Tesekkür: 7
Rep: 21
Mesajın Direkt Linki Konu: Semih şentürk
    Gönderim Zamanı: 27/Haziran/2008 Saat 15:54
bence fatih terim gitsin ve başka teknik direktör gelsinn ozaman kadro layıkıyla kurulacaktırr...bence bu olayda tıpkı galatasaray olayına benziyor hatırlarsanız kalli g.s de iken hasan şaş sabri ve başka oyuncuları oynatmıyordu ve vasat bi şekilde ilerliyordu takım ama kalli gitmesinden sonra basit bi hoca gelince takımın başına.o oyuncuları oynatınca nasıl şampiyon olduu....
birdetürkiyedede böyle bir sorun var terim duygusal bi takım kurdu ve kuracak ama profesyonelllikte duygusallığa yer yoktur çekirge çok zıplamazz!!
DeNizLiLi Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 06/Ağustos/2007
Bölüm: İlköğretim Matematik Öğr.(İÖ)
Gönderilenler: 3657
Tesekkür: 330
Rep: 791
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Haziran/2008 Saat 18:53
yapma fırat ya Kalliyle Terimi nasıl kıyaslarsın ? Terim her maça farklı 11 le çıktı ama yine de buralara kadar geldik. kadroya çağırıp ta kötü oynayan hangi oyuncuyu gördün , ben göremedim şahsen . Almanya maçına eksiksiz çıksaydık inanın bugün finaldeydik hele ki o kadar kötü bi almanyayı yakalamışken . :((
Çocukken haftalar bana asırdı;
Derken saat oldu, derken saniye...
İlk düşünce, beni yokluk ısırdı :
Sonum yokluk olsa bu varlık niye ?
FIRAT Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

K.Tarihi: 12/Aralık/2006
Bölüm: Gemoloji ve Mücevherat Programı(İMYO)
Gönderilenler: 99
Tesekkür: 7
Rep: 21
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Haziran/2008 Saat 19:02
 bence almanya maçına tam kadro çıksaydık öle ii oynayamazdıkk.çünkü hernekadar nihat densede sadece çek maçında kalecinin hatasıyla attı gol ya tuncaya ne demeli oda habire koştu ve gruptakitaki maçlarda bi sürü pas hatası yaptı atakları kestii...emre de yoktu ve bunlar gibi vardırr elbette...
buarada ben terimi kalliyle kıyaslamam sadece oyuncu tercihleri ile ilgiliydi kadroya almadığı oyuncularla ilgili benzetttimm ...
blackandwhite Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 22/Eylül/2006
Bölüm: İşletme(İngilizce)
Gönderilenler: 1840
Tesekkür: 765
Rep: 1787
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Haziran/2008 Saat 12:06

başlarda ben de semih i beğenmezdim, futbolcu değil bu adam derdim ama şimdi semihe futbolcu değildir demek... biraz düşündürücü cidden. tamam şanslıdır ama bir arkadaşımızın dediği gibi futbolda şansı insan kendisi yaratır. yani bir insanın top bir kere şansla önünde kalı iki kere şansla önünde kalır ama ben semihi tanıdım tanıyalı top semihin önünde kalıyor, hepsi şans mı adama sorarlar ya semih doğru yerde duruyorsa?

fatih tekkenin, halil altıntopun, ümit karanın vs. kadroya alınmasını bilemem bence halil veya ümitden en az birisi alınmalıydı ama semih kesinlikle bu kadroda yer almalıydı. mehmet yıldız diyorsunuz yapmayın arkadaşlar, büyük takımlarda futbol oynamakla küçük takımlarda gol kralı olmak ayrıdır.   kendime göre bunun en güzel örneklerini vereyim size. koyu beşiktaşlıyımdır ve bu sezon manisaya gönderdiğimiz burak yılmaz! tüm maçlarını izledim beşiktaşın neredeyse, bu adam benim başımda saç koymazdı bir sezon daha bizde oynasaydı. beşiktaştan manisaya gitti antalyadaki yıldız oyuncu kategorisine tekrar girdi ve şu an fenerbahçede. çok sevindim bu transfere. umarım bjkdeki futbolunu sergilemez ve fenerbahçe gibi iyi bir takıma zarar vermez. evet mehmet yıldızı beşiktaşa, fenerbahçeye veya gsye getirseler nolur oynayabilir mi sivastaki kadar dersiniz? benim şüphelerim var. holosko geldi bjk ye, iyi de oldu güzel de oynadı ama manisada gol krallıgına koşarken bizde o kadar golle buluşamadı. büyük takımda tüm oyuncular büyüktür. bu nedenle büyük takımda yıldız olmak, gol kralı olmak zordur. mehmet yıldız fenerbahçede iş yapar diyenlere örneğimse zafer biryoldur, okan yılmazdır, bu oyuncular da senelerinin gol krallarıydılar ama küçük takımlardaydılar hep, milli takımda adlarını golle hiç hatırlamıyorum desem yeridir. nitekim mehmet yıldızla ilgili 3 büyüklere bir transfer haberi bile okumadım. bu da mehmet yıldızın kadroya alınmamasının bence doğru oldugunu gösteriyor. semihin ise şu an arsenalle ismi geçiyor( yalan dahi olsa)

tekrar semihe gelecek olursak, avrupa şampiyonasında 3. olabilidiysek eger benim gözümde bu servet, mehmet topal, arda ve semih'in sayesindedir. ne tuncay, ne nihat, ne hamit!

manchester united' ın efsane teknik direktörü Sir Alex Ferguson u bilirsiniz. onun Solskjaer isimli futbolcusu için bir tabiri vardır: tüm zamanların en iyi 12. adamı diye. (ekşisözlükten de bir alıntı : sanirim tum zamanlarin en iyi 12. adami, zira macin son yarim satinde oyuna girer, gol atar. eger mac icersinde topa ilk dokunu$ ile gol atma istatistigi yapilsaydi bu solskjaer birinci olurdu.)

semihi bu oyuncuya benzetiyorum. 90 dk. futbolcusu değil bence ama büyük golcü oldugunu inkar etmemeli insanlar. son vuruşları kesinlikle mükemmel. semih gibi bir futbolcunuz varsa, kulübede otursa bile kesinlikle kendinizi, takımınızı şanslı hissetmeniz gerekir.

son olarak semihe futbolcu bile değil diyenlere ufak bir istatistik örneği :

Türkiye Süper Ligi 2007-2008 34. Hafta Gol Krallığı

Oyuncu Adı Gol Sayısı

1 Semih Şentürk 17
2 Holosko Filip 15
3 Alex De Souza 14
4 De Nigris Guajardo Antonio 14
5 Mehmet Yıldız 14
6 Umut Bulut 14
7 Deivid de Souza 11
8 Kezman Mateja 11
9 Gökdeniz Karadeniz 11
10 Gökhan Ünal 11
11 Necati Ateş 11
12 Ümit Karan 11
13 Nonda Shabani Christophe 11
14 Hakan Şükür 11
15 Mohamed Ali Kurtuluş 10
16 Nobre Marcio 10
17 Murat Hacıoğlu 10
18 Bobo Deyvison Rogerio Da Silva 9
19 Burak Yılmaz 9
20 Yusuf Şimşek 9
21 Mehmet Topuz 8
22 Veysel Cihan 8
23 Delgado Matias Emilio 8
24 Cvetkov Ivan Petrov 7
25 Jaba Silvino Joao De Carvalho 7
26 Mehmet Çakır 7
27 Okan Öztürk 7
28 Serkan Atak 7
29 Tehoue Jonathan 7
30 Arda Turan 7

Düzenleyen blackandwhite - 30/Haziran/2008 Saat 12:10
...LiViNg iS eaSy wiTh eYeS cLoSed...
tesekkür edenler: _semihşentürk_
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Tesekkür: 34
Rep: 50
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Haziran/2008 Saat 14:41
hala da semihe futbolcu bile degil diyorum bunu yetenegine ve bu zamana kadar yapamadıklarına bakarak söylüyorum..

evet son yıl gol kralı oldu 17 gol ile sadece.. ayrıca objektif olun biraz ben fnerliyim buna ragmen objektif olabiliyorum semihin attıgı gollerin cogu bos kaleye Confused
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Haziran/2008 Saat 14:58
bu zamana kadardan bahsetmiyoruz şu günden bahsediyoruz şu seneden bahsediyoruz. ilhan mansız ı kaç yaşındayken tanıdın sen,birdenbire efsane oldu. boş kaleye gol atmak gol sayılmıyor mu ya da takımına puan getirmiyor mu? nonda romadan geldi o da atsaydı boş kaleye o da gol kralı olsaydı. madem bu kadar basit boş kaleye gol atmak neden sadece semih atmış. diğerleri biz boş kaleye gol atmayız, biz delikanlı futbolcuyuz mu demiş? sadece 17 gol nedir ya? dünya yıldızı kezman 40 gol atsaydı o olsaydı gol kralı ya da ümit karan ya da bobo. onları tutan mı vardı gol atmamaları için. yeterince objektif olmasam burak yılmaz gibi saç baş yoldurtan bir oyuncunun fenerbahçe gibi iyi futbol oynayan takıma zarar vermemesini istemem. ayrıca koyu beşiktaşlıyım ben  semihe neden objektif bakamayayım ki, ..
tesekkür edenler: dont_pain
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Haziran/2008 Saat 15:08
milli takım yüzünden olmasın bu objektif bakamama.. semih yetersiz bir futbolcu ve yapaıp yapabileceginin en iisini bu yıl yaptı bundan sonra da silinip gidecek bir futbolcu
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Haziran/2008 Saat 15:18
milli takımın şu forumda elenmesini en çok isteyen kişi benimdir! (nedenini belirtmiştim daha önceden) ayrıca milli takım bana sürekli saçma gelen bir olaydır. milli diyorsun takımında brezilyalı oyuncular var. bunu sadece türkiye için demiyorum. fransa milli takımının yıldızları fransız değil, portekiz milli takımının yıldızları portekizli değil. milli takım ın başarılı olmamasını isteyip semihin sürekli milli takımda gol atmasını isteyecek kadar da kendimle çelişmem. fenerbahçeden de, fenerbahçede oynayan çoğu oyuncudan da nefret ederim, hatta o çirkef semihten de fazlasıyla nefret ederim. ama roberto carlos, alex, colin kazım , lugano , volkan, semih, gökhan gönül, devid gibi türkiyede yıldız olacak oyuncuları da görmeyecek kadar kör degilim. keşke bunların hepsi beşiktaşda olsaydı. işte bu kadar objektifim. o kadar şey yazdım beşiktaşlı ve semihten nefret eden bana objektif ol demekle hiçbişey dememek arasında benim için bir fark yok. yani birşey yazmasan daha iyi olurdu mesaj sayın artmazdı boşa.
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Haziran/2008 Saat 15:31

Şimdi ugraşıpta bir türlü söyleyemedigin sey ne?

Fenerbahçenin konuyla ne alakası var?

Ayrıca objektif olamanı söylerim çünkü ne kadar milli takım saçma desende 1 aydan beri tv de medya da gösterilen şey esmihin kahramanlıgı son dk golleri ki bu da sende bir düsünce yaratıyor.. ve bu yüzden de objektif olamiyorsun nasıl ki milli takım gitmeden yerden yere vuran ama şans eseri galibiyetlerle bir yere gelince kötü oyuna ragmen yerlere göklere sıgdıramayan medya gibi..

Msj sayımın artması beni ilgilendirir ki msj yazmamın sebebi senin düsüncelerini degistirmek degildir çünkü senin ne düsündügün benim sorunum degil..
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Haziran/2008 Saat 15:40
milli takıma medya başarılı dedi, bence ezile ezile 3. olduk. haksız elendi dediler, oysa ki çoktan elenmiş olmamız gerektigini unuttular. medyayı takip ettigimi nerden biliyorsun? buna dayanıp bana nası objektif değilsin diyebilirsin ki? ben maçları kendim izledim kendi yorumumu yaptım medya umrumda değil ki medyamızda ne kadar şişirme ne kadar abartı oldugunu çocuk olmayan herkes bilir. medya seni etkilemiyor beni etkiliyor bu mu demek istedigin? senin benden farkın ne afedersin de?

benim uğraşıp da söyleyemediğim hiçbirşey yok. bak birdaha oku semihin bana göre nasıl bir oyuncu oldugunu gayet açıkladım. böyle şeyler diyerek neyi kanıtlamaya çalışıyorsun ki.

çok ballı, boş kaleye attı, onu tutan adam yoktu, sadece 17 golle gol kralı oldu bunlar mı senin semihi ifade etmek için kullandığın şeyler. önce kendi yazdıklarını oku ondan sonra  uğraşıp da anlatamadıgın şey ne diye sor.

yine mi bulamadın, o zaman düşün belki ben anlamamışımdır de..
ilteris_1907 Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

K.Tarihi: 30/Haziran/2008
Bölüm: Türkçe Öğretmenliği(İÖ)
Gönderilenler: 175
Tesekkür: 21
Rep: 41
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Haziran/2008 Saat 15:46

bu bahsettiğinz adam türkiye gol kralıysa   turnuvadaki en golcü futbolcumuzsa bu adamı tartışmayı açıkçası komik buluyorum

tesekkür edenler: blackandwhite
DeNizLiLi Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 06/Ağustos/2007
Bölüm: İlköğretim Matematik Öğr.(İÖ)
Gönderilenler: 3657
Tesekkür: 330
Rep: 791
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Haziran/2008 Saat 16:35
ayrıca semih milli takımda ve fenerbahçede bu sezon kaç maçta kaç dakika oynadı göz önünde bulundurulsa iyi olur !

semih hiç de boş kaleye atmadı golleri ister milli maçlardaki gollerini izleyin ister fenerdeki gollerini izleyin . kaleciyle karşı karşıya diyorsanız eğer adam rakipten sıyrılıp topla buluşmasını iyi beceriyor yapmasın mı yani onu da , illa adama bi çalım atıp ondan sonra mı gol atsın ? :))
zaten arkasında alex gbi bi adam var semihe sadece rakipten kurtulup topla buluşmak kalıyor sevillaya kadıköyde attığı son gole bi bakın bakalım .
ha bi de sadece 17 golle gol kralı oldu deniyor . ii de alex atmış 14 , deivid atmış 11, kezman atmış 11  diğerleri listede olmadığı için bilemiyorum  bu kadar golcu oyuncunun arasından ve en az süre almış bi oyuncu  daha fazla gol atabiliyorsa  bu onun başarısıdır .  neyse seneye göreceğiz semihi bakalım teknik direktör çift santrofor oynarsa ya da semihi 90 dakika kullanırsa neler yapacak ? çünkü semih tam olgunluk çağında şu anda , tam zirvede yani hani hakan şükürün 98-99 lı yıllardaki gibi .
Çocukken haftalar bana asırdı;
Derken saat oldu, derken saniye...
İlk düşünce, beni yokluk ısırdı :
Sonum yokluk olsa bu varlık niye ?
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 34567>

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Bayrak Şiirleri 400 sayfadır.DestekGüncelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0443422
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Bayrak Şiirleri Hasan Sancak 400 sayfadır.Destek bGenelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0141453
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Kimdir?BiyografiREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5839968
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak, 12 Yıldır ADALET Arıyor!..DEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5345301
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak,400 Sayfalık Şiirlerine Destek BekliyDEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5238937
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye - EGETUR Nakliyatİzmiregetur23/Haziran/2018-15:50123245
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın EGE Nakliyat | Maltepeİzmiregetur17/Kasım/2017-10:5146488
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın YOU PUT ON Them ALL OF WINTER WEATHER LONGERÜniversitemizweinneamy02/Kasım/2017-14:594213
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tenis kursu_Duyurularninest12306/Temmuz/2017-02:4124883
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?=)))Genelninest12306/Temmuz/2017-02:4110900
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tijen erdutDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:407845
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın sevda demirbilek hoca hakkında bilgiiiiDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:399025
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın debis ve devamsızlıkDEU YDYninest12306/Temmuz/2017-02:3821814
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın şeyh izdihamı...(!)Türkiyeden Haberlerninest12306/Temmuz/2017-02:3814867
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın komik itiraflar....:)Komikninest12306/Temmuz/2017-02:3510645
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,438 Saniyede Yüklendi.