Sipariş Sistemi Sipariş Sistemi  Anasayfa Anasayfa >Serbest Bölge >Genel
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: 'Sakallı ve İslami kıyafetli biriyle evlenmek isti
  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konu'Sakallı ve İslami kıyafetli biriyle evlenmek isti

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
Tesekkür: 34
Rep: 50
Mesajın Direkt Linki Konu: 'Sakallı ve İslami kıyafetli biriyle evlenmek isti
    Gönderim Zamanı: 13/Haziran/2008 Saat 01:31

Uluslararası “İslami Çöpçatan" sitesine Türk kullanıcıların bıraktıkları mesajlar dikkat çekiyor. Türbanlı kadınların saç renklerini belirttiği sitede bazı Türkler “Sakallı ve İslami kıyafetler giyen biriyle evlenmek istiyorum" derken Türbanlı bazı öğretmenler de peçeyle poz veriyor

LONDRA - Uluslararası “İslami Çöpçatan" sitesine Türk kullanıcıların bıraktıkları mesajlar dikkat çekiyor. Türbanlı kadınların saç renklerini belirttiği sitede bazı Türkler “Sakallı ve İslami kıyafetler giyen biriyle evlenmek istiyorum" derken Türbanlı bazı öğretmenler peçeyle poz veriyor.

“Uluslararası İslami Evlilik Sitesi" sloganlı internet sitesi muslima.com’da Türkiye’den de çok sayıda kişi “Müslüman eş" arıyor. Sitede Türk birbirinden ilginç mesajlar bırakıyor. Bursa’da Ç. İsimli bir Türk, evlenmek istediği erkeği “Allah’ın arkadaşlarını arıyorum" şeklinde tanımlarken, İstanbul’dan S. İsimli bir başka Türk, İtalyanca konuşabildiğini ve “evli erkek istemediğini" belirtiyor.

E. isimli bir başka kadın kullanıcı, Hanefi mezhebinden bir erkek aradığını ve kendisiyle evlenmek isteyen kişinin insan ve kadın haklarına saygı duyması gerektiğini vurguluyor, evleneceği kişinin kadın-erkek eşitliğine inanması gerektiğini ifade ediyor.

İstanbul’dan F. İsimli bir başka Türk de sadece Dubai’den olanların kendisine ulaşmasını istiyor.

İnternet sitesinde sadece Türkler değil Türkiye’de yaşayan yabancılar da Türk Müslüman eş arıyor. Ağrı’da yaşayan ve Ermeni kökenli olduğunu belirten bir kullanıcı aradığı şeyi “kara kaş kara göz" olarak tanımlarken, Ankara’da yaşayan J. İsimli bir başka kullanıcı da “5 vakit namaz kılarım, Allah’ın emirlerine uyan birini arıyorum" diyor.

Sitede Türkiye’den bazı kullanıcılar aradıkları kişi için “fark etmez eli yüzü düzgün olsun yeter" derken, bazı Türk kadınların aradıkları kişinin yaş aralığı için 18-80 diyor.

Dünyanın hemen hemen bütün ülkelerinden kullanıcıların olduğu internet sitesinde, Türk erkeklerin genelde Türkçe, Türk kadınların ise genelde İngilizce yazması dikkat çekiyor. (anka)

suzi Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 04/Kasım/2007
Bölüm: İngilizce Öğretmenliği
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 1212
Tesekkür: 276
Rep: 679
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Haziran/2008 Saat 11:10
sevsinler bunların müslümanlıklarını!
o suyu kirletmeye kıçın yetmez
kafanı daldır zoilus,
kafanı!
martialis
tesekkür edenler: NURAY:)
crazyshady Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

K.Tarihi: 27/Ağustos/2007
Gönderilenler: 140
Tesekkür: 40
Rep: 86
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Haziran/2008 Saat 12:30
insanlar gerçekten akıllarını kaçırmış olmalılar, inanmak bile çok zor.. ne hale geldik, nası böyle bi duruma düşebildik, bilimle paralel giden ve bizim en büyük şansımız olan bu güzel din nasıl bu kadar çarptırıldı??? nasıl herkesin kendi keyfine göre yoruma açık hale getirildi?? bu reziller nasıl bu kadar rahat ve açık şekilde sergiliyorlar bu tavırlarını?? yaklaşık 3 senedir görüyorum, şaşırıyorum,endişeleniyorum..
ben yanmasam,
sen yanmasan,
biz yanmasak;
nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa..
Zatoichi Açılır Kutu Gör
Forum Kurdu
Forum Kurdu
Simge

K.Tarihi: 05/Eylül/2007
Gönderilenler: 3636
Tesekkür: 672
Rep: 1676
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Haziran/2008 Saat 15:58
Orjinalini yazan: suzi

hiç kimse başkasının müslümanlığını yargılama hakkına sahip değildir!
Ne senin adın Yûsuf, ne de ben Züleyhâ’yım.
Sanma ki ellerimden yırtılacak gömleğin...
Lâkin bir gün Züleyhâ olup gelirsem sana,
Yûsuf gibi karşıla, asil, iffetli, serin...
suzi Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Haziran/2008 Saat 16:03
Orjinalini yazan: zynp89

Orjinalini yazan: suzi

hiç kimse başkasının müslümanlığını yargılama hakkına sahip değildir!

biliyorum, yargılamıyorum, tenezzül etmiyorum, gören göz görüyor

ve söylediğin bu sözü unutma...
kafanı daldır zoilus,
kafanı!
martialis
Zatoichi Açılır Kutu Gör
Forum Kurdu
Forum Kurdu
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Haziran/2008 Saat 16:14
unutsam bile gören göz görüo der geçerim bu kadar kolay nasılsa demi!hımm bide tenezzül etmiorum diim bide eksik kalmasınLOL
suzi Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Haziran/2008 Saat 16:17
Big%20smile unutursan ben hatırlatırım canım ya, kasma kendini cevap yetiştiricem diye
kafanı daldır zoilus,
kafanı!
martialis
Zatoichi Açılır Kutu Gör
Forum Kurdu
Forum Kurdu
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Haziran/2008 Saat 16:21
tmm canımcım sen dolan dur etrafımda bişi unutursam hemen söylersin oo çok işime yarar bi teklif saol valla böle birine ihtiyacım vardıLOL
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Bayrak Şiirleri 400 sayfadır.DestekGüncelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0432188
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Bayrak Şiirleri Hasan Sancak 400 sayfadır.Destek bGenelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0130805
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Kimdir?BiyografiREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5829322
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak, 12 Yıldır ADALET Arıyor!..DEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5334233
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak,400 Sayfalık Şiirlerine Destek BekliyDEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5228466
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye - EGETUR Nakliyatİzmiregetur23/Haziran/2018-15:5090097
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın EGE Nakliyat | Maltepeİzmiregetur17/Kasım/2017-10:5135939
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın YOU PUT ON Them ALL OF WINTER WEATHER LONGERÜniversitemizweinneamy02/Kasım/2017-14:593990
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tenis kursu_Duyurularninest12306/Temmuz/2017-02:4124390
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?=)))Genelninest12306/Temmuz/2017-02:4110749
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tijen erdutDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:407404
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın sevda demirbilek hoca hakkında bilgiiiiDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:398892
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın debis ve devamsızlıkDEU YDYninest12306/Temmuz/2017-02:3821204
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın şeyh izdihamı...(!)Türkiyeden Haberlerninest12306/Temmuz/2017-02:3814740
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın komik itiraflar....:)Komikninest12306/Temmuz/2017-02:3510183
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,531 Saniyede Yüklendi.