Sipariş Sistemi Sipariş Sistemi  Anasayfa Anasayfa >Serbest Bölge >Genel
  Aktif Konular Aktif Konular RSS: 'iftira' diyenlere kanıt!!!
  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konu'iftira' diyenlere kanıt!!!

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
HiLaL Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

K.Tarihi: 28/Ağustos/2007
Bölüm: Matematik Öğretmenliği
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 829
Tesekkür: 58
Rep: 110
Mesajın Direkt Linki Konu: 'iftira' diyenlere kanıt!!!
    Gönderim Zamanı: 11/Şubat/2008 Saat 12:43
bence o kadar da değil
adam bir çok şeyi düzeltmeye çalışıyo
doğunun durumuna bir bak terörü engellemek için bir çok düzenleme yapıldı.su gitmeyen köylere su götürüldü.terörün waadettiklerine karşı dewlet kendisi waadetti.
eiğitim yaşını düşürmeyi planlıyolar.dış ülkelerle irtibatlar kuwwetlendi.
adam televizyonda hesap werdi millete
we sayamadğım bir çok şey
kalbim tek başına da atar, destek ünite istemez
mine89 Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 05/Kasım/2007
Gönderilenler: 4577
Tesekkür: 462
Rep: 1145
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Şubat/2008 Saat 13:04
Türklük bi alt kimlktr, ben elhamdülillah şeriatçıyım diyen, PKK ya destek yapan bi adama kefil olan RTE ülkesini çok mu seviyr yoksa göz mü boyuyr
HiLaL Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Şubat/2008 Saat 13:13
elhamdülillah şeriatçıyım?
                     MÜSLÜMANIM olcak o
dininden dolayı şükretmesi çok mu abes?
DeNizLiLi Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 06/Ağustos/2007
Bölüm: İlköğretim Matematik Öğr.(İÖ)
Gönderilenler: 3657
Tesekkür: 330
Rep: 791
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Şubat/2008 Saat 14:43
"hem laik hem müslüman olunmaz"
ne var bu lafta çok doğru ben de katılıyorum.
arkadaşlar laik kelime manası nedir bilmeden konuşmayın ? laik insan demek bütün dinlere inançlara eşit mesafede demektir yani devlet bütün dinlere eşit mesafede olabilir buna "laiklik" denir ama laik insan demek ben her türlü dine eşitim yani hem müslümanım hem hrıstiyan hem budist  olmak gibi birşey LOL

ben de laiklik ilkesinin devletin anayasasında olmasına inanıyorum istiyorum ama ben de "laik" değilim . Smile
Çocukken haftalar bana asırdı;
Derken saat oldu, derken saniye...
İlk düşünce, beni yokluk ısırdı :
Sonum yokluk olsa bu varlık niye ?
artst Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

K.Tarihi: 27/Ağustos/2007
Bölüm: Metalurji ve Malzeme Mühendisliği
Gönderilenler: 718
Tesekkür: 33
Rep: 56
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Şubat/2008 Saat 14:48
laiklik o deil arkadaşım bizm bildimiz laiklik din işlerinin dewlet işlerinne karışmamasıdır...işte şu an da olmadıı gbi yani şu an laikliğe uygun bi dawranış yapmıorz !!!!
!!!KRALLAR GALATASARAYLI DOĞAR!!!
dont_pain Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 18/Ağustos/2007
Bölüm: Hukuk
Gönderilenler: 2971
Tesekkür: 393
Rep: 826
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Şubat/2008 Saat 15:22
hem laik hem müslüman olunmaz!!!

hayatımda bu kadar sacma sey duymadım..
müslümanlık bir dindir laiklikse bir hayat felsefesi... müslüman olabilirsin ama diger dinlere de saygın vardır diger dine mensup insanlara da onların peygamberlerine de, kitaplarına da eşit mesafedesindir... saygısızlık da yapmazsın onları yok da saymazsın bu lkenin yüzde 99u müslümandır da diyemezsin...

kaldı ki adam burda basbayagı söylemiş ben laik degilim diye müslümanım demiş.. yani bu bir basbakan arkadaslar her ne olursa olsun bunu söyleme hakkı yok.. böyle yaparak toplumu bölücülüğe, müslüman-hristiyan-musevi-budist... ayrımına itiyor..

laiklikle müslümanlığı ayrı tutatak toplumu dolaylı yoldan tercihe zorluyor, dinin gücünden emin olduğu için laikliği içten içe yok ediyor, parcalıyor.. dinlere duyulan saygıyı en aza indirme egiliminde, ve yakında (çok korkarak söylesemde) 71 yıl önce atıp kurtulduğumuz ve asıl o zaman çagdaşlastığımız: "devletin dini islamdır" ibaresi yakında anayasamıza dayatılacak...

umarım o güne kadar yargıyı da ele geçirmezler...
beni görsen belki anlayamazsın
içlenir gizli gizli ağlarsın
eğer ben yalnızsam yanılmışsam
elimden tut yoksa düşeceğim
yağmur beni götürecek yoksa beni.
mine89 Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Şubat/2008 Saat 19:09
şeriatçıyım diyor ve ülkeyi de mecelle hukukuna göre yani şeriat hukukuna göre yönetmeye çalışıyor...

Düzenleyen mine89 - 11/Şubat/2008 Saat 19:13
HiLaL Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Şubat/2008 Saat 19:36
Orjinalini yazan: dont_pain

müslümanlık bir dindir laiklikse bir hayat felsefesi... müslüman olabilirsin ama diger dinlere de saygın vardır diger dine mensup insanlara da onların peygamberlerine de, kitaplarına da eşit mesafedesindir... saygısızlık da yapmazsın onları yok da saymazsın bu lkenin yüzde 99u müslümandır da diyemezsin...

kaldı ki adam burda basbayagı söylemiş ben laik degilim diye müslümanım demiş.. yani bu bir basbakan arkadaslar her ne olursa olsun bunu söyleme hakkı yok.. böyle yaparak toplumu bölücülüğe, müslüman-hristiyan-musevi-budist... ayrımına itiyor..

laiklikle müslümanlığı ayrı tutatak toplumu dolaylı yoldan tercihe zorluyor, dinin gücünden emin olduğu için laikliği içten içe yok ediyor, parcalıyor.. dinlere duyulan saygıyı en aza indirme egiliminde, ve yakında (çok korkarak söylesemde) 71 yıl önce atıp kurtulduğumuz ve asıl o zaman çagdaşlastığımız: "devletin dini islamdır" ibaresi yakında anayasamıza dayatılacak...

birey laik olamaz!dewlet laik olurWink
ayrıca bırakalım diğer dinlere mensup olan kişileri önce aynı dinden olduklarımıza saygı duyalımTongue
mine89 Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Şubat/2008 Saat 19:38
birey laik olabilir siz olmasanız da...
HiLaL Açılır Kutu Gör
Forum Bağımlısı
Forum Bağımlısı
Simge

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Şubat/2008 Saat 19:42
benim laik olmadığımı kanıtlayamazsın çünkü dediğim gibi olmayan birşey..
dewlet laik olurWink
rejimin bir parçasıdır
tabi sen tek kişilik dew kadro olarak dewlet içinde dewletsen bişe diyememTongue
crazyshady Açılır Kutu Gör
Forum Acemisi
Forum Acemisi
Simge

K.Tarihi: 27/Ağustos/2007
Gönderilenler: 140
Tesekkür: 40
Rep: 86
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Şubat/2008 Saat 21:53
Orjinalini yazan: HiLaL

bence o kadar da değil
adam bir çok şeyi düzeltmeye çalışıyo
doğunun durumuna bir bak terörü engellemek için bir çok düzenleme yapıldı.su gitmeyen köylere su götürüldü.terörün waadettiklerine karşı dewlet kendisi waadetti.
eiğitim yaşını düşürmeyi planlıyolar.dış ülkelerle irtibatlar kuwwetlendi.
adam televizyonda hesap werdi millete
we sayamadğım bir çok şey
   'sayın öcalan fikirlerinin değil,aldığı kellelerin hesabını veriyor' bu da terörü engellemek için yaptığı düzenlemelerden biri mi?? dış ülkelerle irtibatlar değil,hep veriş,hiç alamayış güçlendi. lütfen okuyalım araştıralım arkadaşlar....biz üniv öğrencileri okuyup araştırmazsak kim yapacak????? lütfen biraz daha dikkat.. o video'yu izleyip o adamı hala nasıl savunabiliyorsunuz,gerçekten anlam veremiyorum.. düşünün,bugün sen,ben herhangi biri kalkıp bölücü başına 'sayın' diye hitap etsek ne olur?? içim acıyor,gerçekten içim acıyor.. ahh Ata'mmm..
ben yanmasam,
sen yanmasan,
biz yanmasak;
nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa..
DeNizLiLi Açılır Kutu Gör
Forum Kolik
Forum Kolik
Simge

K.Tarihi: 06/Ağustos/2007
Bölüm: İlköğretim Matematik Öğr.(İÖ)
Gönderilenler: 3657
Tesekkür: 330
Rep: 791
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Şubat/2008 Saat 23:46
Orjinalini yazan: HiLaL

Orjinalini yazan: dont_pain

birey laik olamaz!dewlet laik olurWink
ayrıca bırakalım diğer dinlere mensup olan kişileri önce aynı dinden olduklarımıza saygı duyalımTongue

biz ne desek de boş arkadaşım birilerine dinin ne desen laikim der o noktaya getriyorlar işi maalesef . sanki biz laiklik düşmanıyız Confused ama laik değilim işte !
Çocukken haftalar bana asırdı;
Derken saat oldu, derken saniye...
İlk düşünce, beni yokluk ısırdı :
Sonum yokluk olsa bu varlık niye ?
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>

En Son Mesaj Yazılan Konular
Konu Forum Yazan Tarih Okunma
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Bayrak Şiirleri 400 sayfadır.DestekGüncelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0431964
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Bayrak Şiirleri Hasan Sancak 400 sayfadır.Destek bGenelREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-21:0130604
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak Kimdir?BiyografiREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5829117
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak, 12 Yıldır ADALET Arıyor!..DEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5334005
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Hasan Sancak,400 Sayfalık Şiirlerine Destek BekliyDEÜden HaberlerREKLAM YAZARI07/Ağustos/2018-20:5228262
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın İzmir Evden Eve Nakliyat Tavsiye - EGETUR Nakliyatİzmiregetur23/Haziran/2018-15:5089447
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın EGE Nakliyat | Maltepeİzmiregetur17/Kasım/2017-10:5135738
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın YOU PUT ON Them ALL OF WINTER WEATHER LONGERÜniversitemizweinneamy02/Kasım/2017-14:593986
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tenis kursu_Duyurularninest12306/Temmuz/2017-02:4124368
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın Kadınlar Neden Gay Erkekleri Sever?=)))Genelninest12306/Temmuz/2017-02:4110745
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın tijen erdutDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:407387
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın sevda demirbilek hoca hakkında bilgiiiiDEU İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesininest12306/Temmuz/2017-02:398890
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın debis ve devamsızlıkDEU YDYninest12306/Temmuz/2017-02:3821138
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın şeyh izdihamı...(!)Türkiyeden Haberlerninest12306/Temmuz/2017-02:3814739
Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın komik itiraflar....:)Komikninest12306/Temmuz/2017-02:3510174
              Cevaplanmamış Konular Aktif Konular             

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bu Sayfa 0,422 Saniyede Yüklendi.